TR
Search
ETKİNLİKLER

Who's Next

Ülke / Şehir: Fransa - Paris

Ne Zaman: 02.09.2022-05.09.2022

Ücret: Nakliyesiz : 585 EUR
Nakliyeli : 650 EUR

Devlet Desteği: 5261 TL/m2(2022-1. Dönem destek tutarıdır)

Nerede: Porte de Versailles

Yılda Kaç Kez: Yılda 2 kez (Ocak/Eylül)

1994 yılından bu yana düzenlenen ve Avrupa’nın en eski ve halen en popüler fuarlarından birisi olan Who’s Next, çağın yeniliklerini, trendlerdeki değişimleri takip/ uygulama başarısı, dinamik ekibi, titiz firma seçimi ile halen fuarcılık anlamında modanın merkezi konumundadır.

Fuar her yıl Ocak ve Eylül aylarında yaklaşık olarak 45.000 ziyaretçi ve 1200’den fazla hazır giyim markasını bir araya gelmektedir.

%70’i perakende, multi–brand, department store ve online alışveriş sitelerinden olmak üzere 100'den fazla ülkeden gelen alıcılar, markalar, gazeteciler ve trend belirleyiciler ile 4 gün boyunca çeşitli toplantı, seminer ve atölye çalışmalarına katılmakta ve yeni trendler ve moda pazarıyla ilgili bilgi edinmektedir.

Seminerdeki konular trendlerden dijitale, tedarik veya ihracata kadar çeşitli konuları kapsamaktadır.

Fuarın Ocak döneminde bir sonraki yılık kış kolleksiyonları, Eylül döneminde ise bir sonraki yılın yaz kolleksiyonları sergilenmektedir.


FUARIN BÖLÜMLERİ;

Who’s Next: Ready to Wear, Genç Tasarımcılar, Güncel / Trend Ürünler, Plaj Giyimi ve Mayo, Güzellik ve Yaşam Ürünleri, Takı, Deri Giyim ve Aksesuarları, Ayakkabı ve tekstil aksesuarları nın bulunduğu alandır.  

Traffic: Perakendeciler ve markalar için inovativ çözümlere ve yeniliklere ayrılmış olan bölümdür. Sohbetler, atölyeler, uzmanlar, ustalık sınıfları ve yenilikleri ile hibrit bir deneyim sunar: deneyimleri ve konuşmaları bir araya getirir.

Impact: modaya, sürdürülebilir tasarımlara ve moda endüstrisinde sektörün ekolojik geçişine katkıda bulunan markaların sergilendiği alandır. üreticiler, çözümler, kolektifler, dernekler, sergiler ve söyleşiler sunar. Tüm bu kararlı oyuncular, modayı üretmenin ve tüketmenin yeni yollarını teşvik etmek için bir araya getirilmiştir.

Bijorcha: Takı ve mücevherlerin sergilendiği alandır.

Bu alan dünyaca ünlülerden henüz keşfedilmemişlere, yaratıcı marka ve tasarımcıları uluslararası alıcılarla buluşturuyor.

PRIVATE: Güçlü ticari potansiyeli olan ve uluslararası üne sahip kreatif markaların seçkilerinden oluşan bir alandır.

TRENDY: Uygun fiyatlarla zamanın ruhunu yakalayan kadın giyim koleksiyonlarının yer aldığı alandır.

URBAN: Denim ve sokak modası markalarının yer aldığı alandır.

STUDIO: O sezon mutlaka sahip olunması gereken parçaların (must-have) marka tarafından yeniden gruplandırıldığı alandır.

2. PREMIERE CLASSE:
Takı, ayakkabı, deri aksesuar, fuar şapka vs. gibi tekstil aksesuarları bulunmaktadır.
 

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: FİDE KARAKOYUNLU - BARIŞ ÇELİK
TEL: 0212 454 06 87 / 0212 454 03 34
E-POSTA: [email protected] - [email protected] - [email protected]
 

2020-1 Dönemi Milli Katılım Gerçekleştiren Firmalar;
EXQUISE,MIANOTTE,BIRELIN,CARACLAN,PIA BRAND,IPNG,MİİN,SETRE,L'ATELIER CACHE,ZEYNEP SALAHOGLU,QUO,NİLMARK,KUTNIA,JOIN US,COLOREVE,ELEGANT DERİ, ZAMBACK,FONEM,2WİNSDH, MONREVE, ZELL,JOYMİSS, MORİKUKKO,DOLCEZZA,QUI PRIVE,CHA ÇİĞDEM AKIN

 

 

Harita