MAGIC LAS VEGAS

Magic Las Vegas Fuarı

Ülke / Şehir: A.B.D - Las Vegas

Ne Zaman: 11-14 Şubat 2018

Ücret:
Nakliyesiz 750$/m2 Nakliyeli 850$/m2
*Nakliyesiz 850$/m2 Nakliyeli 950$/m2
*Tasarım stant yapılan bölümlerin satış fiyatıdır: WWDMAGIC SOURCING ve THE COLLECTIVE

Devlet Desteği: 2.489 TL/m2 Not: 2017 yılı için belirlenen destek tutarı olup, 2018 yılı destek tutarları henüz Ekonomi Bakanlığı tarafından açıklanmamıştır. www.ekonomi.gov.tr

Nerede: Las Vegas Convention Center ve Mandalay Bay Convention Center

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Ağustos)

Her yılın Şubat ve Ağustos aylarında dünyanın en iyi moda markaları ve moda perakendesinin en etkileyici karar vericileri Amerika Birleşik Devletleri'nin en kapsamlı moda pazarı için Las Vegas'ta toplanıyor. Lüks markalardan fast fashion’daki son trendlere Magic, moda sektöründe adeta bir lokomotif görevi görüyor.

MAGIC LAS VEGAS sergilenen ürün çeşitliliği, alan büyüklüğü, katılımcı ve ziyaretçi sayısı bakımından ABD’nin ve dünyanın en önde gelen moda fuarlarındandır.

Fuarda, hazır giyimden deri kürk ürünlerine, aksesuardan ayakkabıya, tekstil, deri ve hazır giyim sektörünün tüm bileşenleri etkin bir potada eritilerek tüm görkemiyle sergilenmektedir.

Magic Las Vegas iki ayrı fuar merkezinde organize edilmektedir: Las Vegas Convention Center ve Mandalay Bay Convention Center.

Las Vegas Convention Center’da sourcing (fason üreticiler), kadın giyim, aksesuar, çocuk giyim, plaj aksesuarları, ayakkabı markaları ve üreticileri yer alırken; Mandalay Bay Convention Center’da tasarımcılar başta olmak üzere tasarım odaklı firmalar ve satış fiyat aralığı Las Vegas Convention Center’a göre daha yüksek Fast Fashion olarak adlandırılan kadın- erkek tüm hazır giyim ve aksesuar, iç giyim ve çorap, plaj aksesuarları, deri kürk ürünleri ve lüks markaları yer alır.

Yeni eklenen bölümlerle birlikte toplamda 11 ayrı bölümden oluşmaktadır: WWD Magic, FN Platform, The Collective, Sourcing At Magic, Project, The Tents, Project Womens, Wsa@Magıc, Playground, The Curve, Stitch

100.000 gibi devasa ziyaretçi rakamlarıyla bir moda ve ticaret şöleni havasında geçen fuar, sektörde faaliyet gösteren üretici ve alıcıların en önemli buluşma noktalarından birisidir. Magic Las Vegas Amerika pazarında adını duyurmuş katılımcılar için pastadan aldıkları payı büyütmek; yeni katılımcılar içinse bu önemli pazardan pay almak isteyenler için uygun bir platform yaratmaktadır.

Katılan Firmalar

EVTEKS - GUMUS ACCESSORIES - CANGURIONE - INCITY BOYS & GIRLS - ARK İSTANBUL - AHOY - DEVALDE - CHARLES STONE -IPNG - CHOPINE - AVVA - LORA WEST SCARF - BOULETTA -HARUN OZEL - GARDA SHOES - NEVZAT ONAY -LENA GRAND CHIEF / POLOPEPE - ESMERALDA - CAMORE - GCK - OGGI - OTTOMODA - OZTAS SOCKS - ELEGANT - PAKTAS SOCKS / SOHO MOOD - SOFT MODE AND VIA LIETTO - ULTRA SOCKS - VIA VALENTE - YXL COLLECTION - WOMANIA

Harita