TR
Search

ETKİNLİKLER

Pure London

Ülke / Şehir: İngiltere - Londra

Ne Zaman: 17.07.2022-19.07.2022

Ücret: Nakliyesiz - Nakliyeli /m2

Devlet Desteği: 2613 TL/m² (2020-1. Dönem Tutarıdır)

Nerede: Saatchi Gallery

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Temmuz)

İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı PURE LONDON 40 ülkeden, 800’ün üzerinde katılımcı firma ve 8500 ziyaretçi sayısıyla, dünyada 250 ülkede, fuar ve konferans faaliyetleri yürüten, alanında 27 yıllık tecrubesi ile HYVE UK Events Limited organizatörlüğünde, dünya markalarını bir araya getiriyor.

Ocak dönemine özel olarak Saatchi Gallery’nin tarihi atmosferinde yeni tasarım koleksiyonunuzu Fenwick, Harrods, Liberty, Asos, Cocosa, Bottega, The Dressing Room and John Lewisi primemark gibi zincir mağazalar, butikler, toptancılar ve online alışveriş sitelerinden binlerce satın alma yetkilisi ile buluşturabilirsiniz.

Uzun yıllardır düzenli bir şekilde gerçekleşen ve alıcılar nezdinde bölgenin en önemli tanıtım ve satış kanallarından biri haline gelen Pure London ziyaretçilerinin %82'sinden fazlası satın alma kararlarında doğrudan sorumlu ya da etkili iken; %52’si ise Pure London'da buluştuğu markalarla yıllık bütçelerinin dörtte birinden fazlasını harcamak istiyor. Pure London’da ortalama sipariş değeri 3.000 Pound ‘dur, bu da markaların büyük bir yatırım getirisi görmeleri için şans sağlar. Ayrıca yıl boyu yapılan çalışmalarla markalar bu deneyimlerini stant alanının ötesine taşıyarak İngiltere pazarına girme veya markalarını daha ileriye taşıma şansını elde ederler.

Üç gün süren bu moda etkinliğinde ticari anlaşmaların yanı sıra katılımcılar ve ziyaretçiler için ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar gerçekleştirmektedir.

Fuar alanında yer alan bölümler isimleri ve bölümlerde sergilenenler:
Premium: Bayan Giyim & Ayakkabı üretici ve tasarımcı ürünleri özel vitrini, üst segment markalar ve bu markaların özel koleksiyonları sergilenir. 
Allure: Çaba harcamadan şık görünmek için tasarlanmış, günlük, gece ve plaj ürünleri sergilenir.
Aspire: Kentsel stili olan, çağdaş, rahat üretime sahip markaların keskin ve canlı koleksiyonları sergilenir.
Spirit: En büyük gösteri sektörlerinden biri olan, son dakika modası koleksiyonları ve sokak stiline hitap eden tasarımlar sergilenir.
Pure Man: Erkek modasına dair, günlük, elegan, ayakkabı, kemer, aksesuar gibi tüm kategoriler bir arada sergilenir.
Accesories: Premium, kapsül ve popüler, takı çanta, şal vs. gibi tüm aksesuar koleksiyonları sergilenir.
Footwear: Tüm kategorilerde ayakkabı koleksiyonları sergilenir.
Pure Origin : Üretici imalatçı firmaların koleksiyonları sergilenir.

 

İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: FİDE KARAKOYUNLU
TEL: +90 212 454 16 87
E-POSTA: [email protected][email protected]
 

Harita