PURE LONDON

Pure London

Ülke / Şehir: Ingiltere - Londra

Ne Zaman: 22-24 Temmuz 2018

Ücret: Nakliyesiz 600 USD/m2 Nakliyeli 650 USD/m2(2018-1. Dönem Tutarıdır)

Devlet Desteği: 1790 TL/m2(2018-2. Dönem Tutarıdır)

Nerede: Olympia London

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Temmuz)

İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı PURE LONDON 50 ülkeden, 850 katılımcı firma ve 10.000 ziyaretçi sayısıyla, dünyada 150 ülkede, pazarlama, fuar, festival faaliyetleri yürüten, alanında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip Ascential PLC organizatörlüğünde, dünya markalarını bir araya getiriyor.

36.507 m2‘lik Olympia London'ın hafif, ferah hissi, harika atmosferi ve güzel zemini size mümkün olan en iyi showroom'u sunarken; yeni koleksiyonunuzu Fenwick, Harrods, Liberty, Asos, Cocosa, Bottega, The Dressing Room and John Lewisi primemark gibi zincir mağazalar, butikler, toptancılar ve online alışveriş sitelerinden binlerce satın alma yetkilisi ile buluşturma imkânı sağlar.

Uzun yıllardır düzenli bir şekilde gerçekleşen ve alıcılar nezdinde bölgenin en önemli tanıtım ve satış kanallarından biri haline gelen Pure London ziyaretçilerinin %82'sinden fazlası satın alma kararlarında doğrudan sorumlu ya da etkili iken; %52’si ise Pure London'da buluştuğu markalarla yıllık bütçelerinin dörtte birinden fazlasını harcamak istiyor. Pure London’da ortalama sipariş değeri 3.000 Pound ‘dur, bu da markaların büyük bir yatırım getirisi görmeleri için şans sağlar. Ayrıca yıl boyu yapılan çalışmalarla markalar bu deneyimlerini stant alanının ötesine taşıyarak İngiltere pazarına girme veya markalarını daha ileriye taşıma şansını elde ederler.

Üç gün süren bu moda etkinliğinde ticari anlaşmaların yanı sıra katılımcılar ve ziyaretçiler için ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar gerçekleştirmektedir.

Fuar alanında yer alan bölümler isimleri ve bölümlerde sergilenenler:

Premium: Bayan Giyim & Ayakkabı üretici ve tasarımcı ürünleri özel vitrini, üst segment markalar ve bu markaların özel koleksiyonları sergilenir. 

Allure: Çaba harcamadan şık görünmek için tasarlanmış, günlük, gece ve plaj ürünleri sergilenir.

Aspire: Kentsel stili olan, çağdaş, rahat üretime sahip markaların keskin ve canlı koleksiyonları sergilenir.

Spirit: En büyük gösteri sektörlerinden biri olan, son dakika modası koleksiyonları ve sokak stiline hitap eden tasarımlar sergilenir.

Pure Man: Erkek modasına dair, günlük, elegan, ayakkabı, kemer, aksesuar gibi tüm kategoriler bir arada sergilenir.

Athleisure: Spor giyim, aktif giyim, yoga kıyafetleri, mayo ve iç çamaşırı kategorilerindeki ürünler sergilenir.

Accesories: Premium, kapsül ve popüler, takı çanta, şal vs. gibi tüm aksesuar koleksiyonları sergilenir.

Footwear: Tüm kategorilerde ayakkabı koleksiyonları sergilenir.

Pure Origin : Üretici imalatçı firmaların koleksiyonları sergilenir.

Katılan Firmalar

BONO VITA - BRAEZ - ESMERALDA - EXQUISE - JOYMISS - LORENA - MAXİ MİLANO - MODGREY - MORIKUKKO - PARTY 21 - SETRE - TIGHTCLUB - VEN VIENNA COLLECTION – DB BERDAN – ESMERALDA – ZAMBACK – CHA ÇİĞDEM AKIN – STUDIO NK – ZELL – RUCK&MAUL – KEIKEI – MORİKUKKO – FONEM – LINIT FASHION – MAVİYEL- L’ASIE A – JALABİYE – MEES – BEYHAN TEKSTILE – AVVA – ERA GARMENT – FONEM – İNTO – HERZANA – DORINY LEATHER – SHAQTIWE – PAKTAS SOCKS – GAMA SOCKS – SİMGE DERİ - COLETTA& YEST – ZEYNAR TEKSTILE

Harita