PURE LONDON

Pure London

Ülke / Şehir: Ingiltere - Londra

Ne Zaman: 23-25 Temmuz 2017

Ücret: Nakliyesiz 600 USD/m2 - Nakliyeli 650 USD/m2

Devlet Desteği: %50 Oranında

Son Başvuru Tarihi: 26 Mayıs 2017

Nerede: Olympia London

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Temmuz)

İngiltere’nin en büyük hazır giyim moda fuarı PURE LONDON 23 – 25 Temmuz 2017 tarihleri arasında 25 ülkeden, 700 katılımcı firma ve 8000 ziyaretçi sayısıyla bir kez daha dünya markalarını bir araya getirecek.

36.507 m2‘lik Olympia London'ın hafif, ferah hissi, harika atmosferi ve güzel zemini size mümkün olan en iyi showroom'u sunarken; yeni koleksiyonunuzu binlerce satın alma yetkilisi ile buluşturma imkânı sağlar.

Uzun yıllardır düzenli bir şekilde gerçekleşen ve alıcılar nezdinde bölgenin en önemli tanıtım ve satış kanallarından biri haline gelen Pure London ziyaretçilerinin %82'sinden fazlası satın alma kararlarında doğrudan sorumlu ya da etkili iken; %52’si ise Pure London'da buluştuğu markalarla yıllık bütçelerinin dörtte birinden fazlasını harcamak istiyor. Pure London’da ortalama sipariş değeri 3.000 Pound ‘dur, bu da markaların büyük bir yatırım getirisi görmeleri için şans sağlar. Ayrıca yıl boyu yapılan çalışmalarla markalar bu deneyimlerini stant alanının ötesine taşıyarak İngiltere pazarına girme veya markalarını daha ileriye taşıma şansını elde ederler.

Üç gün süren bu moda etkinliğinde ticari anlaşmaların yanı sıra katılımcılar ve ziyaretçiler için ilham verici podyum şovları, öngörü seminerleri ve workshoplar gerçekleştirmektedir.

Katılan Firmalar

BONO VITA - BRAEZ - ESMERALDA - EXQUISE - JOYMISS - LORENA - MAXİ MİLANO - MODGREY - MORIKUKKO - NOMENS - PARTY 21 - SETRE - TIGHTCLUB - URUN - VEN VIENNA COLLECTION

Harita