TR
Search
ETKİNLİKLER

Collection Première Moscow

Ülke / Şehir: Rusya Federasyonu- Moskova

Ne Zaman: 21.02.2022-24.02.2022

Ücret: 575 EURO/metrekare-Kara Nakliyeli 600 EURO/metrekare-Hava Nakliyeli

Devlet Desteği: 6.528 TL m2 başına verilen destek miktarıdır.

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.
Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.
Yaklaşık olarak 23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.
CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir. (Fransa,Rusya,Almanya ,İtalya vs.)
 
Koronavirüs tedbileri kapsamında fuarın üç ana holde gerçekleşmesi planlanmıştır.
- Hall 8.1 &8.2: Türk Holleri
- Hall 2.1&2.2 &2.3: Rus Holleri
- Hall Forum : AB ülkeleri 
- Hall 2.4 :Body & Beach Holü

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- Yer Kirası
- Ahşap Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Nakliye (Hava nakliye üst limitleri firmalara sözleşme üzerinde bildirilecektir.)
- Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
- Dijital Tanıtım (Sosyal Medya,Google Reklamları)
- Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık

2879 TL 2021/2. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır. 2022/1. dönemi Ticaret Bakanlığı tarafından fuardan önce açıklanacaktır.
 

NOT: Firmalarımızın katılım talebini web sitesinde yer alan “Fuar Ön Başvuru” butonu üzerinden iletmesi gerekmektedir.Stand yerleşimleri kura ile gerçekleştirilecek olup ön talep formunda talep edilen m2 alanı üzerinde  azami +/-5 m2 olmak üzere yerleşimler gerçekleştirilecektir.
 Bu dönem fuarda Premium Holü yer almayacaktır. İç giyim ürün grubu katılımcıları dışında yer alan tüm Türk katılımcılarımız 8.1 ve 8.2 Türk Hollerinde katılım sağlayacaktır.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: RAZİYE ŞAHİN / ZEYNEP  ÖZTÜRK/HAKAN KÖKSAL
TEL: +90 212 454 03 71 / +90 212 454 04 41 / +90 212 454 04 55
E-POSTA: [email protected] [email protected] - [email protected] - [email protected]
 

2021-2 Dönemi Katılımcı Firmalar;
DONNA BACCONİ, ALBERTİNİ, TORNADO, GIORGIO ROTTI, MODESSAN GLR, RAFAELLO, BARSS, DIO GOMEZ BY DERMA, MODAQUEEN, RIVO, RUBİS, DESSDİ, VESİVİO, PROMOSTYL, MEFI, PUNTO LEATHER AND FUR, DURASSİ, MAPATA, EBBERRO, MEC LIMITED, TORRİNİ, GATA FUR, LEBENİ LEATHER, BONI PELLE, SİA , SİA LEATHER FASHİON , PAOLETTA,NPL , NPL MAN, CHELSEA, PANTERREZ, MEES, BİSA, KAPRİS, MARCH, PLATİN, PLATİN BENETTİ, FİMKA, ARDA TEX, GUZELLA, CLİMBER BY CUNO, CARDUCCI, RICARDO RICCO, LA CHERE, AY-SEL, WHİTNEY, CORTIGIANO IN BOTTEGA, İNFİNİTY, SERİANNO, PIENA, MİSS DALİDA, GIOTELLI, MERKÜR, EQMODA, ESMERALDA, TONY MONTANA, MARİSİS, BRACA MELISSA, MARCO ZANETTI, PİER CARLİNO&GİOLUCCİ, FERRARO, MARCO RENCI - KEZZ - HODREY, ALL İN BLACK, NİLMARK, TWISTER, TARIK EDİZ, İKOLL, NAONAMAZOTTI, SALKIM, SORRENTO, BRANGO, PERZONİ - DEDO'ÇE, FASHIONFOX, LUSİO, VAVIEN, SIGOTTO, BAUROTTI, BAD BEAR, SEASAND, SPORTEMPT, YXL COLLECTION, NEW COLOR, CIPO&BAXX, BELLO VALENTE, DZYNLİNE,KOKART,LOKKA,DZYN EXCLUSIVE, DOSSO DOSSI, DDFS, PHARDİ, DONİ RİCCE, AYDOĞAN, , AYTUĞ, FLUFFY, JOHN FRANK, WONNA, SEVİM, HAYS

Harita