COLLECTION PREMIERE MOSCOW

Collection Première Moscow

Ülke / Şehir: Rusya Federasyonu- Moskova

Ne Zaman: 22.02.2021-25.02.2021

Ücret: 550 EURO/metrekare (Tek Fiyat)

Devlet Desteği: 2783 TL 2021/1. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır.

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.
 
Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.
 
Yaklaşık olarak 23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.
 
CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.
 
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir. (Fransa,Rusya,Almanya ,İtalya vs.)
 
Koronavirüs tedbileri kapsamında fuarın üç ana holde gerçekleşmesi planlanmıştır.
Hall 8.1 : Türk Holü  
Hall 7.3 ve 7.4: Rus Holü
Hall Forum : AB ülkeleri ve Body & Beach Holü
 
 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:

- Yer Kirası
- Ahşap Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Nakliye
- Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
- Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık

 
2783 TL 2021/1. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır.
 
NOT: Covid 19 tedbirleri kapsamında fuar alanında bazı hollerin açılmayacak olması sebebiyle kısıtlı sayıda firmamız katılım sağlayabilecektir. Firmalarımızın katılım talebini web sitesinde yer alan “Fuar Ön Başvuru” butonu üzerinden iletmesi gerekmektedir.
 
Bu dönem fuarda Premium Holü yer almayacaktır. İç giyim ürün grubu katılımcıları dışında yer alan tüm Türk katılımcılarımız 8.1 Türk Holünde katılım sağlayacaktır.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: RAZİYE ŞAHİN / ZEYNEP  ÖZTÜRK
TEL: +90 0212 454 0371 / +90 212 454 0441
E-POSTA: [email protected] [email protected] 

 

Katılan Firmalar

LORA GARDEN, PHARDİ, ARMA BLACK, ARDA TEX, ÖZTAŞ-ELEGANT-FANCY- STONE, AY-SEL, BAGGİ, MEES, MİSS DALİDA, BİLCEE, BİSA, BZN SHİRT, LİSSMORE, BRACA MELISSA, MARCO ZANETTI, MARATON, PİER CARLİNO, LUXOR, CCS, NEWCOLOR, DARKWİN-DARKMEN, DEVA LE COLONEL, CORTİGİANO İN BOTTEGA, DONNA BACCONİ, LAGAZZIA / ECHOOMORFOS, EQMODA, GİOTELLİ, ESMERALDA, BOLERO EVELINE, FERRARO, RICARDO RICCO, EUORFASHION, GEMKO PLUS SİZE, RENZO RİNALDİ, FASHİON CONCEPT, MODESSAN GLR, GIAMOR, GUZELLA, FİLPUCCİ,BOSMENTİ, THERMOFORM,BONDY, DS DAMAT, HODREY, EXITLINE-SALVARE, JEANNE DARC, John Frank, PIENA, KAPRİS, İKOLL, LA CHERE, KENT, ESCAREL, MARİSİS, FİMKA, MAPATA MARENERO, MERKÜR, ALGORE, TONY BELLUCCİ&BOND BOND NON, ADİMO, İNFİNİTY, CARDUCCI, MODAQUEEN, ST MONDO, MONAMISE, LİWALİ, NFSEAMLESS, BARSS, WHİTNEY, RICARDO, FİBAK, AMATO, TONY MONTANA,

Harita