TR
Search
ETKİNLİKLER

Collection Première Moscow

Ülke / Şehir: Rusya Federasyonu- Moskova

Ne Zaman: 29.08.2023-01.09.2023

Ücret: Kara Nakliyeli : 603 EUR / m2
Hava Nakliyeli : 628 EUR / m2

Devlet Desteği: Ağustos dönemi destek tutarı 6.999 TL/m2’dir.

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile 36 sezon  gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.Son dönemlerde Expo Fusion LLC fuar idaresi organizasyonunda düzenlenmeye devam edilmektedir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç giyim ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık 20 farklı ülkeden  23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır.

CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.
 

Fuarın Ana Holleri;
- Hall 8.1 &8.2: Türk Holleri
- Hall 8.3: Organizatör Defile ve Etkinlikleri
- Hall 2.1&2.2 ve 2.3: Rus holleri (2.3 holünde yaklaşık 23 firmalık alan, Türk firmalarına ayrılmıştır.)
- Hall Forum : AB ülkeleri ve Body&Beach  

 

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- Yer Kirası
- Tasarım Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Nakliye (Hava nakliye üst limitleri firmalara sözleşme üzerinde bildirilecektir.)
- Reklam, Fuar Alanı Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
- Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık

 

NOT: Firmalarımızın katılım talebini web sitesinde yer alan “Fuar Ön Başvuru” butonu üzerinden iletmesi gerekmektedir.Stand yerleşimleri kura ile gerçekleştirilecek olup ön talep formunda talep edilen m2 alanı üzerinde azami +/- 8 olmak üzere yerleşimler gerçekleştirilecektir.

 Fuarda önceki dönemlerde yer alan Premium Holü yer almayacaktır. Türk katılımcılarımız 8.1 ve 8.2 Türk Hollerinde ve az miktarda 2.3 Rus Holünde birkaç stand ile katılım sağlayacaktır. İç giyim ürün grubu katılımcıları ise Forum Holünde yer alacaktır.

 

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: RAZİYE ŞAHİN - HAKAN KÖKSAL-SERDAR BARIŞ AÇAR -UĞUR GÜMÜŞ
TEL: 0212 454 03 71 / 0212 454 04 55 / 0212 454 0663 / 0212 454 0292
E-POSTA: [email protected] 
 

2022 Yılı Katılımcı Markalar;
ADAMO FUR, ADIMO, ALBERTİNİ, ALL IN BLACK, AMATO, ARDA TEX, ARMA, ARMADA LEATHER & FUR, ARMADA LEDER & FUR-INVITO, ATEŞ TRİKO, AYDOĞAN, AY-SEL, BAD BEAR, BARSS, BB COLLECTION, BELLO VALENTE, BİSA, BİZE, BLACK ISLAND, BOLERO EVELINE, BONİ PELLE, BRACA MELISSA, BUTELLA, CALENZANO, CARACLAN, CARDUCCI, CIPO & BAXX, CLİMBER BY CUNO, COMIENZO, COONLESS, COTTONHİLL UNDERWEAR, DAGİ, DANGER, DE BLASIO, DESSDİ, DIO GOMEZ BY DERMA, DONNA BACCONİ, DURASSİ, DZYNLİNE, KOKART, LOKKA, EBBERRO, ECKO UNLTD, EKİNOKSSOCKS, ELEGANT - ÖZTAŞ - STONE- FANCY-CONFEO, EMELDA, EMİLİANO ZAPATA, ENTIRE, ENTİRE, EQMODA, ESMERALDA, ESPARANTO, ESTİMO, EUROFASHION, FELİCİTA, FERRARO, FILPUCCI, FİMKA, FİORENTİ, GATA FUR, GIORGIO ROTTI, GİOTELLİ, GUSTO FUR FASHION, GUZELLA, HAYS, HÜSEYİN ŞAHİN, ILGAZLI LEATHER & FUR, İNFİNİTY, JAKAMEN, JEANNE DARC, JOHN FRANK, KAPRİS, KIFAYET, KİĞILI, LA CHERE, LACARİNO, LAGAZZIA, LARGE RİDE - GİOVANNİ EDUARDO, LEBENİ LEATHER FUR, LEGRAFF, LİNDİ WEST, LİSSMORE, LİWALİ, LUCIANO BELLINI, MANCHE, MARATON, MARCO RENCI - KEZZ – HODREY, MARCO ZANETTI, MARİSİS, MCR MODA CRİSE, MEES, MEFI, MELSA, MERKÜR-ALGORE, MİSS DALİDA, MODAQUEEN, MODESSAN GLR, NAONAMAZOTTI, NİLMARK, OF WHİTE, PAMUK&PAMUK, PANTERREZ, PERRE, PHARDİ, PIENA, PİER CARLİNO&GİOLUCCİ, PLATİN, PLATİN BENETTİ, PROMOSTYL, RAFAELLO, RE DESİGN, RICARDO RICCO, RIVO, ROMANO BOTTA, ROUPILLON, RUBİS, SALKIM, SANSAR, SARTORIA MARENERO, SEASAND, SERİANNO, SETRE, SEVİM, SHN / STYLE HERE NOW, SHN WOMEN, SIGOTTO, SİA-SİA LEATHER FASHİON-PAOLETTA-NPL-NPL MAN, SMC BY SEMCO, SOCUTE, SPORTEMPT, ŞAHPAŞA, ŞİRİN ÇORAP, THERMOFORM, TIĞ TRİKO , TOMMY LİFE, TONY BELLUCCİ-BONDNON, TONY MONTANA, TWISTER, VERDA, VİGOSS – VSPORT, VİVENTO, WHİTNEY, WONNA, YXL COLLECTION, ZEDDPLUS.

Harita