TR
Search
ETKİNLİKLER

Collection Première Moscow

Ülke / Şehir: Rusya Federasyonu- Moskova

Ne Zaman: 19.02.2024-22.02.2024

Ücret: 630 EUR/m2 (Kara Nakliyeli)
655 EUR/m2 (Hava Nakliyeli)

Devlet Desteği:
Esas Tutar (TL/m2) : 14.137,00 TL
Mikro ve Küçük İşletmeler (TL/m2) : 15.146,00 TL

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile 37 sezon  gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.Son dönemlerde Expo Fusion LLC fuar idaresi organizasyonunda düzenlenmeye devam edilmektedir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç giyim ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık 20 farklı ülkeden  23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır.

CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.

 

Fuarın Ana Holleri;
- Hall 8.1 & 8.2: Türk Holleri
- Hall 8.3: Organizatör Defile ve Etkinlikleri
- Hall 2.1 & 2.2 ve 2.3: Rus holleri (2.3 holünde yaklaşık 23 firmalık alan, Türk firmalarına ayrılmıştır.)
- Hall Forum : AB ülkeleri ve Body&Beach  

 

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:- Yer Kirası
- Tasarım Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Nakliye (Hava nakliye üst limitleri firmalara sözleşme üzerinde bildirilecektir.)
- Reklam, Fuar Alanı Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
- Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık
 

NOT: Firmalarımızın katılım talebini web sitesinde yer alan “Fuar Ön Başvuru” butonu üzerinden iletmesi gerekmektedir. Stand yerleşimleri kura ile gerçekleştirilecek olup ön talep formunda talep edilen m2 alanı üzerinde azami +/- 8 olmak üzere yerleşimler gerçekleştirilecektir. Türk katılımcılarımız 8.1 ve 8.2 Türk Hollerinde ve az miktarda 2.3 Rus Holünde birkaç stand ile katılım sağlayacaktır. İç giyim ürün grubu katılımcıları ise Forum Holünde yer alacaktır.

 


KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: HAKAN KÖKSAL -UĞUR GÜMÜŞ – TUBA ŞEN – MEHMET CAN KAYA 
TEL: 0212 454 04 55 / 0212 454 02 92 / 0212 454 02 89 / 0212 454 03 71
E-POSTA: [email protected] 

 

2023 Yılı Katılımcı Markalar;
2Y PREMİUM, ADAMO FUR, ADIMO, ALBERTİNİ, ANIL LINGERIE, ARDA TEX, AR-MA, ARMADA LEDER & FUR-INVITO, ATEŞ TRİKO,AYDENİM, AYNOOR, AY-SEL, AYTUĞ ÇORAP, BALİNS/BALİNLER, BAUROTTI+MARİO MORETTİ , BELLO VALENTE, BİSA, BLACK ISLAND, BOLERO EVELINE, BUTELLA, CARACLAN, CARDUCCI, CIPO & BAXX, CLİMBER BY CUNO, COMPLEX, CROSS JEANS, DANGER, DANIELS, DARKWIN, DONNA BACCONİ, DONSEZA, DREJANİ, DURASSİ,EBBERRO, EMILIANO ZAPATA, EQ MODA, ESMERALDA, EUROFASHION, FASHION TAYT, FELICITA, FERRARO, FILPUCCI, FIMKA, FİORENTİ, GIORGIO ROTTI, GIOTELLI, GIZIA, GİESTO, GUİTAR, GUSTO FUR FASHION, GUZELLA, H4, HAYS, HNX UNDERWEAR, ILGAZLI, INTIMODA – LILIAN, IT'S BASIC, İNFİNİTY, JACEY JACE, JAKAMEN, JANETTE, JEANNE D’ARC, JOHN FRANK, JUSDEPOMES, KAPRİS, KAUSİ, KENNPAUL, KETROY, KEZZ, LA CHERE
LACARINO, LAGOS, LAMAXX, LARGE RIDE - GIOVANNI EDUARDO, LE’RACHELLE, LEBENI LEATHER & FUR, LISSMORE, LUCIANO BELLINI, MACHİNİST, MARATON, MARCO ZANETTI, MARISIS, MCR MODACRISE, MEES, MEFI, MERKUR, MIAMI BEACH
MIRA MIA, MISS DALIDA, MODESSAN GLR, MY CITY YASEMEN, NAONAMAZOTTI NEBRASKA, NEW WORLD POLO, NİCOLETTA, NORS, OCCLEUS, OLIVE, ÖZTAŞ, PALIO PALTO, PASCARA, PENYELUX, PENYEMOOD, PERA PELLE, PHARDI, PIENA
PİSERRO, PLATİNYUM DERİ, POLİMPİER, POODLE, PORTAKAL, PROMOSTYL, PUNK, QUEEN, RAFAELLO, RAW, REDMAN JEANS, RIVO, RONIN TEKSTIL, RUBIS, SAMSARA, SARTORIA MARENERO, SCARMA DERİ, SERIANNO, SETRE, SEVİM, SEYKO/MİSS VİCTORİA, SHN STYLE HERE NOW, Sİ DESİGN, SLEEN, SO CUTE, SOGO, SOUL, SQUARE FASHİON, SUED MOD, TELLO JEANS, THERMALLUXE, THİSBE, TOMMY LIFE, TONY BELLUCCI, TONY MONTANA, TWISTER, VIVENTO WHAT IF, WHITNEY, WOMMA, WOOSTER, YAQA, YXL COLLECTION, ZDN JEANS, ZEDDPLUS, ZEKİ, ZİLBERMA

 

Harita