TR
Search
ETKİNLİKLER

Central Asia Fashion

Ülke / Şehir: Kazakistan - Almatı

Ne Zaman: 14.03.2022-16.03.2022

Ücret: 350 EURO / m2 (Nakliyesiz)

Devlet Desteği: Daha sonra ilan edilecektir.

Nerede: 42 Temiriazeva Street Atakent International Exhibition Center- Pavilion No. 11

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Mart/Eylül)

Kadın ve Erkek Hazır Giyim Moda Fuarı
Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken ve Orta Asya bölgesinin en başarılı moda fuarı Central Asia Fashion 14-16 Mart 2022 tarihleri arasında Kazakistan’ın Almatı kentinde moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturacak.
Başta butik alım grupları olmak üzere, department store ve zincir mağazalarına hitap eden fuarın bu yıl Kazakistan ekonomisi ile paralel olarak çok sayıda ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan CAF Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 12 ülkeden 110'dan fazla ana katılımcısı bulunmaktadır. ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu etkinlik, pazarın liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan'ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi CAF Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Abiye, İç çamaşırı ve Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.
 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- Yer Kirası
- Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Katılımcı Broşüründe Yer Alma
- Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma

KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: Zeynep ÖZTÜRK - Hakan KÖKSAL - Salih DİNÇ
TEL: +90 212 454 04 41 +90 212 454 03 43
E-POSTA: [email protected] - [email protected] - [email protected]

Katılan Firmalar
İKOLL, LASIEA, MOMENTO, FİMKA, DZYNLİNE, KOKART, LOKKA, KSAS, SEE LINE, QUO, ARIENS, OLV COLLECTION, HAYS, BELLO VALENTE
Harita