İHKİB

TR
Search

ETKİNLİKLER

Central Asia Fashion

Ülke / Şehir: Kazakistan - Almatı

Ne Zaman: 14.04.2021-16.04.2021

Ücret: 350 EUR /m2

Devlet Desteği: 1360 TL/m2

Nerede: 42 Temiriazeva Street Atakent International Exhibition Center- Pavilion No. 11

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Mart/Eylül)

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken Kazakistan’ın Almatı kentinde düzenlenen Central Asia Fashion Show kısa adıyla CATEXPO moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturmaktadır.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan Catexpo Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan,Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 12 ülkeden 110'dan fazla ana katılımcısı bulunmaktadır. ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Fuar boyunca gerçekleştirilen ‘Business Programme’ çerçevesinde alıcılar, marka sahipleri ve toptancılar için 2 günlük yoğun network toplantıları gerçekleştirilir.Benzersiz seminerler, focus group çalışmaları,uzman ve analistlerin konuşması, önde gelen uluslararası ve ulusal ağ temsilcileri ile yapılan iş toplantıları sayesinde maksimum fayda elde etme imkânı sağlar.

Catexpo Fuarı Orta Asya bölgesinin en çekici,güçlü ve başarılı moda fuarlarından birisidir.

Bu etkinlik, pazarın yetkili liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan'ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Benzersiz konsepti ile Catexpo 3 ana bileşen sağlar:

1. Expo: Farklı ülkelerden katılımcılar ile 4500 metrekarelik sergi alanı
2. Business: B2B toplantılar ve konferanslar
3. SHOW: "Katılımcı marka ve tasarımcıların defileleri"

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi Catexpo Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Aksesuar ve Çanta, Gelinlik, İç çamaşırı ve Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.

KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: Zeynep ÖZTÜRK - Tuğçe YILDIZ OK
TEL: +90 212 454 04 41 +90 212 454 03 52
E-POSTA: [email protected] - [email protected]

Katılan Firmalar

ANEMON, BALERİNA, BEHCETTİ, BEETHOVEN, COCON, DOSSO DOSSİ, DZYNLİNE, KADELLİ, EVELİNE, FİMKA, GREENTOUS, GUZELLA, LASIEA, LAFİERA, LA MARKİNE, LA CHERE, LİLİUM, MAGRO, MARCH, MARISIS, MERKÜR ALGORE, MISS DALIDA, MEES, ONSLINE, PIENA, SALKIM,SEE LİNE, SERIANNO, SETRE, STAR TİME TEXTİL, VAZZO GREEN, Y LONDON, WHİTNEY, ZALEL, XT FASHION, ZUHRE

Harita