TR
Search
ETKİNLİKLER

Central Asia Fashion

Ülke / Şehir: Kazakistan - Almatı

Ne Zaman: 13.03.2023-15.03.2023

Ücret: 380 EUR/m²

Devlet Desteği: 5.773 TL/m2

Nerede: 42 Temiriazeva Street Atakent International Exhibition Center- Pavilion No: 11 Almaty-Kazakhstan

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Mart/Ağustos)

Kadın ve Erkek Hazır Giyim Moda Fuarı

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken ve Orta Asya bölgesinin en başarılı moda fuarı Central Asia Fashion 10-12 Ağustos 2022 tarihleri arasında Kazakistan’ın Almatı kentinde moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturacak.

Başta butik alım grupları olmak üzere department store ve zincir mağazalarına hitap eden fuarın bu yıl Kazakistan ekonomisi ile paralel olarak çok sayıda ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan CAF Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 12 ülkeden 110'dan fazla ana katılımcısı bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu etkinlik, pazarın liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan'ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi CAF Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Abiye, İç çamaşırı, Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.

 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- Yer Kirası
- Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Katılımcı Broşüründe Yer Alma
- Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma
 


KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: SALİH DİNÇ - BARIŞ ÇELİK
TEL: 0212 454 03 43 / 0212 454 03 34
E-POSTA: [email protected] - [email protected]


 

2022 Yılı Katılımcı Markalar

ALLDAY, ANGEL'S SECRET- DİANDRA – SWEETHEART, ARBAT, ARİENS TEKSTİL, BABILON, BERMESS, BİLJANA, BOLERO EVELINE, BUTELLA, CARLİNO RİCH, CLAUDİA, COMPLEX, COTTONHİLL UNDERWEAR, DOREANSE, DZYNLİNE, KOKART, LOKKA, DZYNONLINE, EKİNOKS SOCKS, EQMODA, EUORFASHION, FELİCİTA, İKOLL, KD, KİFAYET, KSAS, LA CHERE, LASIEA, GUMANİZE, LİSSMORE, MARİSİS, MEES, MODAQUEEN, MODESSAN, MYLACE, OLIVE BY NERSE, PIENA ,PISERRO, PİLAİ LULY BABY, PİSERRO, QUO, SALKIM, SETRE, SHN / STYLE HERE NOW, TWISTER, WHİTNEY, ZALEL.

Harita