CENTRAL ASIA FASHION

Central Asia Fashion

Ülke / Şehir: Kazakistan - Almatı

Ne Zaman: 16-18 Eylül 2018

Ücret: 390 Euro/m2 (Nakliyesiz)

Devlet Desteği: 770 TL/m2(2018-2. Dönem Tutarıdır)

Nerede: 42 Temiriazeva Street Atakent International Exhibition Center- Pavilion No. 11

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Mart/Eylül)

Web Sitesi: http://www.catexpo.kz

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken Kazakistan’ın Almatı kentinde düzenlenen Central Asia Fashion Show kısa adıyla CATEXPO moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturmaktadır.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan Catexpo Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Portekiz, İspanya, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 20’ye yakın ülkeden 150'den fazla ana katılımcısı bulunmakta; ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Fuar boyunca gerçekleştirilen ‘Business Programme’ çerçevesinde alıcılar, marka sahipleri ve toptancılar için 2 günlük yoğun network toplantıları gerçekleştirilir. Benzersiz seminerler, focus group çalışmaları, uzman ve analistlerin konuşması, önde gelen uluslararası ve ulusal ağ temsilcileri ile yapılan iş toplantıları sayesinde maksimum fayda elde etme imkânı sağlar.

Catexpo Fuarı Orta Asya bölgesinin en çekici, güçlü ve başarılı moda fuarlarından birisidir.

Bu etkinlik, pazarın yetkili liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan'ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Benzersiz konsepti ile Catexpo 3 ana bileşen sağlar:

1. Expo: Farklı ülkelerden katılımcılar ile 4500 metrekarelik sergi alanı

2. Business: B2B toplantılar ve konferanslar

3. SHOW: "Katılımcı marka ve tasarımcıların defileleri"

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi Catexpo Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Aksesuar ve Çanta, Gelinlik, İç çamaşırı ve Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.

Katılan Firmalar

PHARDI - BOVONA - LASIEA - BALERINA - ARDATEX - AY-SEL - BABILON - MEES - FIMKA - BEETHOVEN - MISS DALIDA - BONİ PELLE - SERPIL - PANOLINO - STAR TIME TEXTILE - DZYNLINE - KOKART - DOSSO DOSSİ - OF WHITE - SANDROM - ESMERALDA - POLENPOE - FENKA - FIMORE - GEMKO - ICON - JEANNE D'ARC - PIENA - LA CHERE - SENSILINE - MARISIS - DONELLA - MERKÜR ALGORE - YÜMESE - NANICA KIDS - NIHAN - KİKİRİKİ - WHİTNEY - PAMINA KIDS - RENATA - MARCH - SABRA - SALKIM - SAMSARA - SERİANNO - NELLY CO - LIFETIME - DAWN LINE - TUGBA - VELVETLINE - VERDA - BEST KIDS - ZALEL

Harita