TR
Search
ETKİNLİKLER

Central Asia Fashion

Ülke / Şehir: Kazakistan - Almatı

Ne Zaman: 30.07.2023-01.08.2023

Ücret: 385 €/m²

Devlet Desteği: 4.727 TL/m2

Nerede: 42 Temiriazeva Street Atakent International Exhibition Center- Pavilion No: 11 Almaty-Kazakhstan

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Mart/Ağustos)

Kadın ve Erkek Hazır Giyim Moda Fuarı

Türk ürünlerine olan ilgiyle dikkat çeken ve Orta Asya bölgesinin en başarılı moda fuarı Central Asia Fashion 30 Temmuz - 01 Ağustos  2023 tarihleri arasında Kazakistan’ın Almatı kentinde moda sektörünün tüm kilit oyuncularını aynı platformda buluşturacak.

Başta butik alım grupları olmak üzere department store ve zincir mağazalarına hitap eden fuarın bu yıl Kazakistan ekonomisi ile paralel olarak çok sayıda ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Profesyonellerin iş bağlantılarının kurulması için ideal bir zemin yaratan CAF Fuarı’nın İtalya, Fransa, Yunanistan, Rusya, Türkiye, Letonya, Litvanya, İngiltere, Polonya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Beyaz Rusya, Romanya vs. olmak üzere 12 ülkeden 110'dan fazla ana katılımcısı bulunmaktadır. Ağırlıklı olarak Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Rusya ve BDT ülkeleri tarafından ziyaret edilmektedir.

Bu etkinlik, pazarın liderlerini ve yeni oyuncularını çeken Kazakistan'ın moda perakende pazarında uzmanlaşmış tek etkinlik olarak kendisini kanıtlamıştır.

Orta Asya pazarına girmek veya Pazar payını büyütmek isteyenlerin adresi CAF Fuarı’nda Kadın Giyim, Erkek Giyim, Çocuk Giyim, Denim, Spor Kıyafetleri, Abiye, İç çamaşırı, Mayo, Deri ve Kürk bölümleri bulunmaktadır.

 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- Yer Kirası
- Stant İnşaat ve Dekorasyonu
- Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
- Stant Temizliği
- Fuar İdaresi Katılımcı Broşüründe Yer Alma
- Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma
 


KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: SALİH DİNÇ - ÖMER EYGÜN / UĞUR GÜMÜŞ
TEL: 0212 454 03 43 / 0212 496 61 77 / 0212 454 02 92
E-POSTA: [email protected] - [email protected] - [email protected]


 

2023 Yılı Mart Ayı Katılımcı Markalar

ANGEL'S SECRET, ARDA TEX, ARİENS TEKSTİL, BELLO VALENTE, BENGZO BALDİNİ, BİZE, BOLERO EVELINE, BUTELLA, CABA, CABALLEROS, CLAUDIA, CLAUDIA XCLUSIVE, COMPLEX, COTTONHILL UNDERWEAR, DOMENA, DREJANİ, DZYNLİNE, ENZO NORİ, EQMODA, EUORFASHION, FASTPERRYFASHİON, FELİCİTA, FİMKA, GUMANİZE, GUSTO, INC.E, İBİZA, İKOLL, KADO-SOFF, KAZEE, KOZA SOFT, KSAS, LA CHERE, KEZZ, MARİSİS, MAXLİVE, MEES, MİXRAY, MODAQUEEN, NEFİSE, NİLMARK, NOMENS, PALIO PALTO, PERA İSTANBUL, PIENA, QUSTYLE, RONIN TEKSTIL, SALKIM, SEE LINE, SHN WOMAN, SOCUTE, SOGO, STELLA PINK, TWISTER, VAGANZA, WHİTNEY

Harita