NASIL ÜYE OLABİLİRİM

Nasıl Üye Olabilirim ?
Genel Sekreterliğimiz bünyesinde yer alan Birliklerimize üye olmak için üyelik başvuru formu ve taahhütnameyi doldurarak, başvuru formundaki ekler kısmında yer alan belgeler ile birlikte ihracatçı birlikleri merkezlerine veya irtibat bürolarına başvurmanız yeterli olacaktır.

Üyelik Şartları ve Bilgilendirme:

1. Üyelik başvuru formunda üye olmak istediğiniz birliği işaretleyiniz.

2. Üyelik başvuru formunda üye iletişim bilgilerini (adres, telefon, faks, e-posta) eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

3. Üyelik başvurusunda bulunacağız birliğin, iştigal sahasına giren ürün  bilgilerinin, Ticaret Sicil Gazetesi, Ticaret Odası Faaliyet Belgesi veya vergi dairesinden alınacak belgenin faaliyetleri alanında yer alması gerekmektedir.

4. Genel Sekreterliğimizde herhangi bir birlikte üyeliği olan firmalar, yalnızca başvuru formu, taahhütname ve imza sirküleri fotokopisi ile diğer birliklerimize üye olabilirler.

5. Vekâletname ile üyelik yaptırılması halinde, vekâletname fotokopisi ve vekilin imza sirküleri fotokopisi eklenmelidir.

6. Giriş aidatı her birlik için 200 TL, yıllık aidat ise 100 TL' dir.

7. Yeni üye olan firmalardan üye olunan yılda ayrıca yıllık aidat tahsil edilmeyecektir.

Firmanızın giriş veya yıllık aidat ödemesinin, aşağıda belirtilen hesabımıza yatırılıp, açıklama bölümüne firmanın vergi numarası ile unvan bilgilerinin yazılması önem arz etmektedir.
      
     Vakıfbank - Güneşli Ticari Şubesine  Havale/EFT yaparak,
                 
               Hesap adı   :     İST.TEKSTİL VE KONF.İHR.BİR.GEN.SEK.
               IBAN No     :    TR39 0001 5001 5800 7294 5567 68Hazırlanan belgeler, koronavirüs salgını dönemi boyunca [email protected]  e-posta adresine gönderilecektir. Ayrıca, söz konusu belgelerin asılları Çobançeşme mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok P.K.34196 Yenibosna - Bahçelievler / İSTANBUL adresine posta/kargo yoluyla iletilecektir.