TR
Ara
İŞTİRAKLER

Ekoteks

Ekoteks, kurulduğu 1998 yılından bu yana uluslararası geçerliliği olan bağımsız bir laboratuvar olarak hazır giyim, tekstil, deri, oyuncak, kozmetik, makine ve ilgili yan sektörlerde faaliyet gösteren 3.000 ’in üzerinde uluslararası ve lokal kuruluşa hizmet vermektedir.

Kâr amacı gütmeden, ihracatçı firmalara, test taleplerinde, AR-GE çalışmalarında, kalite alt yapısı oluşturmada ve ürün sertifikalandırmada destek veren Ekoteks Laboratuvarları, aynı zamanda rekabetçi pazarda piyasa fiyatlarını regüle etmek misyonuna sahiptir. Ayrıca tüketim ürünlerinin kalitesini istenen seviyeye yükseltmeye ve sürdürülebilirliğini sağlamaya katkıda bulunmaktadır. İnsan ve çevre sağlığını tehdit eden yasaklı kimyasalların kontrolü ile sosyal sorumluluk görevi de üstlenmektedir.

Akreditasyonlar & Belgeler

  • ATCC Yetkinlik Belgesi
  • Biyosidal Ürün Analiz Yetki Belgesi
  • CPSIA Test Yetkinlik Belgesi
  • Ticaret Bakanlığı Uluslararası Gözetim Şirketi Belgesi

Ekoteks bünyesinde yer alan laboratuvarlar; biyoteknoloji laboratuvarı, biyosidal ürün testleri, tıbbi, koruyucu ürün ve maske testleri, oyuncak ve ürün güvenliği laboratuvarı, su ve atık su analiz laboratuvarı, ekoloji laboratuvarı, kozmetik ürün testleri, kimya laboratuvarı, yanma laboratuvarı, fizik laboratuvarı, malzeme ve elyaf analizi laboratuvarı ve antistatik laboratuvarı şeklindedir.

EKOTEKS hakkında detaylı bilgi için: https://www.ekoteks.com/

İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close