TR
Ara
YURTDIŞI FUARLAR

Collection Première Moscow

Collection Première Moscow
Ülke / Şehir: Rusya - Moskova
Ne Zaman: 26.08.2024-29.08.2024
Ücret:
Kara Nakliyeli: 630 EUR/m2
Hava Nakliyeli: 655 EUR/m2
Devlet Desteği:
Desteğe Esas Tutar: ₺13.511,00
Mikro ve Küçük İşletmeler İçin Destek Tutarı: ₺14.476,00
Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia
Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)
Web Sitesi: www.cpmmoscow.com

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile 37 sezon gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.Son dönemlerde Expo Fusion LLC fuar idaresi organizasyonunda düzenlenmeye devam edilmektedir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç giyim ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık 20 farklı ülkeden 23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır.

CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.


Fuarın Ana Holleri:

 • Hall 8.1 & 8.2: Türk Holleri
 • Hall 8.3: Organizatör Defile ve Etkinlikleri (15 firmalık alan, Türk firmalarına ayrılmıştır.)
 • Hall 2.1 & 2.2 ve 2.3: Rus holleri (2.3 holünde 27 firmalık alan, Türk firmalarına ayrılmıştır.)
 • Hall Forum : AB ülkeleri ve Body&Beach (19 firmalık alan, Türk firmalarına ayrılmıştır.)


Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
 • Yer Kirası
 • Tasarım Stant İnşaat ve Dekorasyonu
 • Nakliye (Hava nakliye üst limitleri firmalara sözleşme üzerinde bildirilecektir.)
 • Reklam, Fuar Alanı Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
 • Stant Temizliği
 • Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
 • Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık


NOT: Firmalarımızın katılım talebini web sitesinde yer alan “Fuar Ön Başvuru” butonu üzerinden iletmesi gerekmektedir. Stand yerleşimleri kura ile gerçekleştirilecek olup ön talep formunda talep edilen m2 alanı üzerinde azami +/- 8 olmak üzere yerleşimler gerçekleştirilecektir. Türk katılımcılarımız 8.1 ve 8.2 Türk Hollerinde ve az miktarda 2.3 Rus Holünde birkaç stand ile katılım sağlayacaktır. İç giyim ürün grubu katılımcıları ise Forum Holünde yer alacaktır.


KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: HAKAN KÖKSAL -UĞUR GÜMÜŞ – TUBA ŞEN – MEHMET CAN KAYA
TEL: 0212 454 04 55 / 0212 454 02 92 / 0212 454 02 89 / 0212 454 03 71
E-POSTA: [email protected]


2024/1 Yılı Katılımcı Markalar;
PERA PELLE, ALBERTİNİ, FORE, GRACE UP, PHARDİ, VAGANZA, ANIL, MAXLİVE, ARDA TEX, ARMA, OZTAS ELEGANT CONFEO, GUİTAR, ATEŞ TRİKO, PİSERRO, AYDENİM, AY-SEL, NEBRASKA, MEES, BALİNS/BALİNLER, WOMMA, MİSS DALİDA, BİSA, BONIPELLE, LİSSMORE, MARCO ZANETTI, BUTELLA, S'CARMA LEATHER&FUR, MARATON, CLİMBER BY CUNO, DARKWİN, GUSTO FUR FASHION, BLACK PITBULL, KETROY, WOOSTER, DANGER, DONNA BACCONİ, DREJANİ, EQMODA, ELLO, EMİLİANO ZAPATA, ZEDDPLUS, ESMERALDA, BOLERO EVELINE, LARGE RİDE – GİOVANNİ, EDUARDO, FERRARO, LE'RACHELLE, EUROFASHION, GIORGIO ROTTI, PARS, GEAR, BLACKZI DENİM, B-ONE, MODESSAN GLR, GUZELLA, H4,TWISTER, IŞIKVEREN, FRAPPOLİ, FİORENTİ, JAKAMEN, JEANNE DARC, FELİCİTA, PIENA, KAPRİS, BLACK ISLAND, LUCIANO BELLINI, KARDEŞLER ÇORAP, LA CHERE, KARYA DERİ ÜRÜNLERİ, KAZEE, ESCAREL, KENBEY, MARİSİS, FİMKA, PUNKQUEEN, EBBERRO, LAMAXX, LEBENİ LEATHER FUR, LİNDİ WEST, LUSİO, MACHİNİST, SARTORIA MARENERO, PROMOSTYL, SOGO, MED'S LUAR, MEFI, PİYERA, BENEZZO, MERKÜR, ALGORE, TONY BELLUCCI, MARCO RENCI - KEZZ – HODREY, MİAMİ BEACH, İNFİNİTY, CARDUCCI, ALYANS FASHIONS, MCR MODA CRİSE, MODALINDA, SAMSARA,LACARİNO, MYD BASIC, MYKINI, MYRAANG, MA MULİER, NAONAMAZOTTI, LİWALİ, NEFİSE, OLIVE BY NERSE, NEW WORLD POLO, SOCUTE, WHİTNEY, AMATO, TONY MONTANA, İBİZA, ISAORA, ESCETİC SPORTS, PARKHANDE, KİFAYET, PLATİN, PLATİN BENETTİ, LASAGRADA, POSTER TEKSTİL, RONİN, SALKIM, BAUROTTI, MARİO MORETTİ, SERİANNO, JACEYJACE, SETRE, SEASAND, SHAPE STUDİO, GIOTELLI, SOBE, SOCCER, COMPLEX, SUİT SARTORİA, EXQUISE, SUED MOD, VIENETTA, ELİSA, 2 Y PREMİUM, TAYPA, LAGOS, HAYS, TELLO JEANS,PENYE MOOD, IT'S BASIC, MOONART, VİVENTO, BELLO VALENTE, SLEEN, B DEER, NİCOLETTE, 2512, YXL COLLECTION, JUSDEPOMMES, ZDN JEANS

Harita
Diğer Fuarlar
İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close