TR
Ara
ÜYELERİMİZ

Nasıl Üye Olabilirim?

Genel Sekreterliğimiz bünyesindeki birliklere, yeni üyelik başvurularını aşağıda belirtilen hususlar çerçevesinde yapabilirsiniz.
  • Gümrük Müşaviri firmalar tarafından vekaleten yapılması istenen üyelik başvuruları, https://yanimda.itkib.org.tr linki üzerinden yapılacaktır.
  • Söz konusu sistemde kaydınızı oluşturduktan sonra vekaleten üyelik başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Firma tarafından gerçekleştirilecek üyelik başvuruları https://uyelik.itkib.org.tr linki üzerinden yapılacaktır.

Önemli Uyarı :

1.Üyelik başvurusu aşamasında, belirtilen e-posta adresine iletilen üyelik formu ve taahhütnamenin çıktısı alınarak, ıslak imza ve kaşe işlemi yapıldıktan sonra diğer eklerle beraber taratılıp e-posta adresinize gelen link üzerinden sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

2.Üyelik işleminin tamamlanmasına müteakip, üyeliğiniz ile ilgili herhangi bir sorunun yaşanmamasını teminen sisteme yüklemiş olduğunuz belgelerin (üyelik formu ve taahhütname ıslak imza ve kaşeli olacak şekilde) İTKİB Genel Sekreterliği Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. Dış Ticaret Kompleksi B Blok P.K. 34196 Yenibosna-Bahçelievler/İstanbul adresine posta ya da kargo yoluyla iletilmesi gerekmektedir.

Sistemde yaşadığınız sıkıntılar ve üyelik başvurusu hakkında detaylı bilgi için aşağıda yer alan telefon numaralarından tarafımıza ulaşabilirsiniz.

0212 454 0232 - 0212 454 0247 - 0212 454 0253 - 0212 454 0209 - 0212 454 0235

İHKİB sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close