İHKİB

TR
Search

ETKİNLİKLER

İrlanda İskoçya Birleşik Krallık Sanal Ticaret Heyeti

2573 sayılı “Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi Hakkında Karar” kapsamında İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği tarafından;  16.03.2021-31.03.2021 tarihleri arasında İrlanda ve İskoçya Birleşik Krallık  ülkelerinde yerleşik büyük perakendecilere yönelik olarak Kadın, Erkek, Çocuk Giyim Örme ürün gruplarında  yüksek kapasitede üretim yapabilecek üretici-imalatçı İhracatçılarımız için sanal B2B görüşmeleri organize edilecektir.


Önemli Not: Görüşmeler dijital platform üzerinden gerçekleştirilecektir. Katılım yapacak firmalar başvuru formları
dikkate alınarak satın alma yetkilileri tarafından seçilecektir.Sanal Ticaret Heyetine katılmak isteyen
firmalarımızın link üzerinden heyet ön başvuru formunu doldurmaları ve ekte yer alan başvuru formlarını (*EK B3 ve **EK B4)  [email protected]  adresine göndermeleri gerekmektedir.

*EK B3 (Sanal Ticaret Heyeti Katılımcı Şirket Talep Yazısı) formunun bilgisayar ortamında doldurularak kaşeli ve imzalı bir şekilde pdf formatında gönderilmesi zorunludur.
**EK B4 (Firma Profil Kartı) excel formatında doldurulup gönderilmelidir.

Son Başvuru Tarihi: -
Katılım Bedeli: 150 USD /Firma Başı
İrtibat : Raziye Şahin/Zeynep ÖZTÜRK
Telefon : 0212 454 03 71/0212 454 04 41
Yer : Sanal Ticaret Heyeti
 
Heyete katılım her bir firma için azami 3 kişi ile sınırlı olup, ödemeler firma başı olarak alınacaktır.
Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuruların son güne bırakılmaması önem arz etmektedir. Ödemeler ön başvuruların incelenerek katılımı kesinleşen firmalardan daha sonra talep edilecektir. Katılım yapacak firmalar İskoç ve İrlandalı yetkililer tarafından başvuru formları dikkate alınarak seçilecektir. 
Heyete katılım, başvuru formlarının eksiksiz gönderilmesinin ardından, firmanın satın alma yetkilileri tarafından seçilmesini müteakip katılım bedelinin de ödenmesiyle kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
Katılım bedeli Birliğimiz tarafımızdan prefinanse edilmektedir. Yukarıda ifade edilen katılım bedeli katılımcı firmalara yansıtılacak nihai net tutardır. Heyete katılım gösterilmemesi ya da heyet kurallarının ihlal edilmesi durumunda Birlik tarafından kesinleştirilmiş olan tüm harcamalar (Danışmanlık, PR vb.) söz konusu firmadan geri alınacaktır.
Tercüme hizmeti katılım bedeline dahil olmayıp talep edilmesi halinde her bir firma tarafından münferiden sağlanacaktır.