ATLANTA WORLD OF PROM

Atlanta World Of Prom

Ülke / Şehir: Atlanta - ABD

Ne Zaman: 04-07 Ağustos 2020

Ücret: Nakliyesiz 160 USD / Nakliyeli 290 USD

Devlet Desteği: 1.017 TL/ M2 (Ağustos 2019 destek tutarıdır)

Nerede: AmericasMart’Atlanta

Yılda Kaç Kez: 1 kez (Ağustos)

60 yıldan uzun bir süredir ticaretin ve Atlanta şehir merkezinin kalıcı bir simgesi olan AmericasMart firması tarafından düzenlenen Atlanta World Of Prom, balodan gelinliğe, yeni trend ve stilleri keşfedebileceğiniz Amerika’daki en iyi arenalardan biridir. Alıcılar için muazzam bir ürün yelpazesi ve hacmi sunar.

AmericasMart 80 ülkeden uluslararası katılımcıları, ABD'deki en iyi 100 perakende alıcısı ve rekor sayıda yeni alıcıyı ağırlamaktadır.

Alanda katılımcıların geniş ürün koleksiyonları yıl boyunca açık olan 1400’den fazla showroom bulunduğu gibi, yılın belirli dönemlerinde çeşitli sektörler için düzenlenen show’larda 3000 geçici firma ürünlerini sergileyebilmektedir.

Birçok büyük perakende zinciri en trend ve ve yeni ürün yelpazesine ulaşabildiği içiğn her yıl Atlanta World of Prom’u tercih etmektedir. Her yıl Ağustos ayında düzenlenen fuar ülkenin en büyük abiye pazarıdır.

AmericasMart sadece ticaret olanağı sunmaz, ülkenin en başarılı konuşmacılarını davet ederek başta büyük perakende zinciri alıcıları olmak üzere tüm alım yapan gruplara network olanağı sağlar.
Yeni ürün lansmanları, yeni ve etkileyici showroom’ları, ilgi çekici pazarlama aktiviteleri ile katılımcıları ve ziyaretçilerine benzeri olmayan deneyimler sunmaktadır.
12. ve 14. Katlar abiye bölümleri içindir.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: FİDE KARAKOYUNLU / RAZİYE ŞAHİN
TEL: +90 212 454 06 87, +90 212 454 03 71
E-POSTA: [email protected][email protected], [email protected]

Katılan Firmalar

TARIK EDİZ, SABOROMA, COCOCHIQUE, STYLIZE COUTURE, ILMIO, JOHN PAUL ATAKER, FIDDA, BAŞOĞLU GİYİM, A PLUS (Fuarın bir önceki dönem katılımcılarıdır)

Harita