TR
Search
BİLGİ BANKASI

Amazon Moda Hindistan The Plus Shop’u Tanıttı

https://www.fibre2fashion.com/news/e-commerce-industry/amazon-launches-the-plus-shop-with-top-brands-in-india-285935-newsdetails.htm

Amazon, Hindistan’ın en iyi markalarının büyük beden ürünlerinin derlendiği The Plus Shop’u tanıttı. The Plus Shop tüketicilere kıvrımlarını gururla sergileyebileceği kıyafetler bulmayı kolaylaştırırken mağaza 2XL’dan 8XL’a kadar gündüz ve gece giyime ilişkin trend seçenekler sunuyor.  The Plus Shop mağazasında 450 ayrı markadan 6 binin üzerinde parça sunarken, Hindistan’daki tüm büyük beden müşterilerin tercih noktası haline gelmesi hedefleniyor. Yeni mağaza deneyimi, müşterilerin bedenine göre alışveriş yapmalarına, en yeni trendler hakkında uzman tavsiyeleri almalarına ve ayrıca en sevdikleri markalarla ilgili fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor. Mağazanın açılışıyla Amazon Moda 22-26 Şubat arasında ilk büyük beden alışveriş etkinliğini gerçekleştirecek. Mağaza bünyesinde Biba, Bigbanana, Pluss, Allen Solly, NYKD, U.S. Polo gibi markalar bulunurken, Amazon Moda %50’ye varan indirim imkanları sunacaklarını belirtiyor.

Amazon Moda Hindistan direktörü Saurabh Srivastava, büyük beden segmentinin Hindistan’da hızla büyümekte olduğunu belirterek, tüketicilerin farklılaşan ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir moda yaklaşımı getirdiklerini ve The Plus Shop’un tüm büyük beden giyim ihtiyaçlarını karşılama hedefinde olduğunu ve tüketicilere bütüncül bir alışveriş deneyimi sunmak istediklerini kaydetti.