İHKİB

TR
Search

BİLGİ BANKASI

  • İHKİB DUYURULAR
Hazır Giyim Sektörü Kurumsal Sosyal Sorumluluk Durum Değerlendirme Toplantısı
Bülten Tarihi: 28 Ekim 2016

Sn Yetkili Dikkatine, 

Ülkemizde ve dünyada önde gelen sektörler arasında yer alan Türk Hazırgiyim ve Konfeksiyon Sektörü, dünya rekabet ligindeki performansını geliştirmek amacıyla çalışmalarını düzenli olarak sürdürmektedir.

Bu çalışmalar kapsamında, sektörün lider kuruluşu olan İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından da ihracatçı-üretici üye firmaları için dünya pazarları ve rekabet şartlarına yönelik bilgilendirme ve farkındalık oluşturma yönündeki girişimleri büyük önem taşımaktadır.

Bu çerçevede alım grupları ve üretici-ihracatçı firmalarımızın sektöre yönelik güncel gelişmeler, kurumsal sosyal sorumluluk standartları, rekabete etkisi ve bu alanda yapılması gerekenlere yönelik bilgilendirilmesi amacıyla 1 Kasım 2016 Salı günü Güneşli Wyndam Otel’de kahvaltılı bir toplantı düzenlenecektir.

Söz konusu toplantı ülkemizden hazırgiyim alımı gerçekleştiren alım grupları temsilcileri ve bu alım gruplarının tedarikçi-üreticilerin katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Bu nedenle, toplantıya firmanızdan üst düzey bir temsilcinin katılımı ve katılımınız halinde katılım teyitlerinizin 31 Ekim 2016 saat 11:00’e kadar [email protected] adresine bildirmenizi rica ederim.                                                                                                           

                                                                                   Hikmet TANRIVERDİ

                                                                                   İHKİB Yönetim Kurulu Başkanı

Toplantı bilgileri:

Tarih: 1 Kasım 2016 Salı

Saat: 09.30-11.30 (Kahvaltılı)

Yer: Güneşli Wyndam Oteli, Balo Salonu