TİCARET MERKEZLERİ

TÜRKİYE TİCARET MERKEZLERİ (TTM) – TURKISH APPAREL CENTER (TAC)
TİCARET MERKEZLERİ

TÜRKİYE TİCARET MERKEZLERİ (TTM) – TURKISH APPAREL CENTER (TAC)

Türkiye Ticaret Merkezleri

Türkiye'nin 2023 ihracat stratejisi hedefleri doğrultusunda, değişen rekabet koşullarına ve ihtiyaca uygun olarak ihracatın gelişmesine olanak sağlamak amacıyla Türkiye Ticaret Merkezleri projesi 2017 yılı içerisinde ilk kez hayata geçirilmiştir. Bu noktada Türkiye Ticaret Merkezleri projesi ülkemiz adına hedeflenen ihracat rakamlarına ulaşma noktasında önemli bir misyon edinmektedir.

Türkiye Ticaret Merkezleri, Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin (TİM) öncülüğünde ve koordinasyonunda kurulmaktadır. İHKİB İşbirliği kuruluşu olarak ABD New York TTM (New York TAC) ve İran Tahran TTM’ye (Tahran TAC) yer almaktadır.

İHKİB New York TTM

İHKİB New York TTM, 2017 yılı Eylül ayında resmi açılışı yapılarak faaliyetlerine başlamıştır. New York Manhattan’ın moda merkezi sayılan bir bölgesinde kurulan TTM’de yer alan firmalarımız devlet desteği kapsamında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

www.turkishapparelcenter.com

İHKİB Tahran TTM

İHKİB Tahran TTM, 2017 Şubat ayında resmi açılışı yapılarak faaliyetlerine başlamıştır. Tahran’ın lüks bölgesi olan Elahiyeh’te beş katlı bir binanın ikinci katında yer alan TTM’de yer alan firmalarımız devlet desteği kapsamında tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Başvuru 

Başvuru formu (EK B) için tıklayınız.

Detaylı bilgi ve başvuru için: [email protected]