İHKİB

TR
Search

ETKİNLİKLER

Plus Size & Special Size Sanal Ticaret Heyeti

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) tarafından çeşitli ülkelerin orta ve büyük ölçekli markalarına büyük beden (ABD ölçülerine göre 26W ölçüsüne kadar çıkması gerekmektedir) ve özel bedenler (“Hamile Giyim”, “Petite Size”) (Petite Size için Amerikan ölçüsü 4`e kadar inmesi gerekmektedir) üretim yapabilecek kapasiteye sahip, tasarım yönü kuvvetli üretici İhracatçılarımıza yönelik sanal ikili iş görüşmeleri düzenlenecektir.
 
 
Hedef bölgeler;
  • Kuzey Amerika
  • Avrupa
  • Rusya
 
Tüm ürün gruplarına sahip firmalar büyük beden veya özel beden ölçülerinde üretim/ihracat yapıyor olmaları şartı ile başvuru yapabilecektir. 
Sanal Ticaret Heyetlerinin takvimleri ve yapılma durumları bu ürün tiplerinde yeterli başvuru alınması halinde netleştirilecektir. 
 
Katılım Ücreti: 150 USD
 
 
BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ
 
Önemli Not: Görüşmeler zoom üzerinden sürdürülecektir. Ön Başvurular toplandıktan sonra paydaşlarımızla birlikte başvuru yapan firmalarımız ile ilgili değerlendirmeler yapılacak ve hedef ülke/bölgelere yönelik çalışmalar hızlandırılacaktır.  Elemeyi geçen firmalardan katılım ücreti tahsil edilecektir. 
 
Ön Başvuru için Heyetler Başvuru Formunu mutlaka doldurunuz.
 
Son Başvuru Tarihi : 5.04.2021 
 
İrtibat : Kayhan Aktürk – Fide Karakoyunlu 
 
Telefon : 0212 454 03 39
 
 
Yer : Zoom