TR
Search
ETKİNLİKLER

İngiltere Ticaret Heyeti

2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkındaki Tebliğ Kapsamında, 23 Mayıs – 26 Mayıs tarihleri arasında İngiltere’nin Londra şehrinde kendi markası/koleksiyonu ile İhracat yapan kadın giyim firmalarımıza yönelik İngiliz İthalatçı firmaları hedefleyen B2B görüşmeleri planlanmaktadır ve heyet kapsamında başvurular toplanmaktadır.


Kadın ve Erkek hazır giyim ürün grubuna sahip markaların başvuruları kabul edilmektedir.
 
Önemli Not: Heyet fiziki olarak Londra’da gerçekleştirilecektir. Katılım yapacak firmalar başvuru formları dikkate alınarak satın alma yetkilileri tarafından seçilecektir. Sektörel Ticaret Heyetine katılmak isteyen firmalarımızın link üzerinden heyet ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. Heyet takviminin yakın bir tarihte olması sebebiyle firmalarımızın vize konusunda mağduriyet yaşamamaları için hali hazırda İngiletere vizesi olan firmaların ön başvuruları kabul edilecektir.
 
Son Başvuru Tarihi: 21 Nisan 2022
 
İrtibat: Fide Karakoyunlu - Barış Çelik
Telefon: 0212 454 06 87 - 0212 454 03 34
Yer: Londra / İngiltere;


Katılım Bedeli
- Firmadan bir kişi katılması halinde: 1.300 GBP
- Firmadan iki kişi katılması halinde: 2.000 GBP
 
Heyete katılım her bir firma için azami 2 kişi ile sınırlı olup, firma başı olarak alınacak olup ikinci kişilerin konaklama ve ucak biletleri için farklı fiyatlandırılacaktır.  
Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuruların son güne bırakılmaması önem arz etmektedir. Ödemeler ön başvuruların incelenerek katılımı kesinleşen firmalardan daha sonra talep edilecektir. Katılım yapacak firmalar İngiliz, İskoç ve İrlandalı yetkililer tarafından başvuru formları dikkate alınarak seçilecektir. 
Heyete katılım, başvuru formlarının eksiksiz gönderilmesinin ardından, firmanın satın alma yetkilileri tarafından seçilmesini müteakip katılım bedelinin de ödenmesiyle kesinleşmektedir. Heyete katılım, katılımcı tarafından iptal edildiği takdirde başvuru bedeli iade edilememektedir.
Katılım bedeli Birliğimiz tarafımızdan prefinanse edilmektedir. Yukarıda ifade edilen katılım bedeli katılımcı firmalara yansıtılacak nihai net tutardır. Heyete katılım gösterilmemesi ya da heyet kurallarının ihlal edilmesi durumunda Birlik tarafından kesinleştirilmiş olan tüm harcamalar (Danışmanlık, PR vb.) söz konusu firmadan geri alınacaktır.
Tercüme hizmeti katılım bedeline dahil olmayıp talep edilmesi halinde her bir firma tarafından münferiden sağlanacaktır.