Güney Kore Sanal Özel Nitelikli Alım Heyeti

Güney Kore Sanal Özel Nitelikli Alım Heyeti

                                       İSTANBUL HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON İHRACATÇILARI BİRLİĞİ ÜYELERİNE SİRKÜLER

Sayın Üyemiz,

Ticaret Bakanlığı koordinasyonu ve Birliğimiz organizasyonuyla, yurtdışında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel zincir mağazaların, büyük ithalatçı firmaların, önemli kamu şirketlerinin/kuruluşlarının üst düzey yöneticilerine yönelik olarak düzenlenen Özel Nitelikli Alım heyeti programlarına, Covid-19 virüs salgını nedeniyle sanal ortamda devam edilmektedir.

G. Kore İthalatçılar Birliği (KOIMA) işbirliğinde Hazır Giyim ürün grubuna yönelik olarak 26-27 Ekim 2020 tarihleri arasında sanal ortamda Özel Nitelikli Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda, Güney Kore'ye yönelik olarak 26-27 Ekim 2020 tarihleri arasında sanal ortamda gerçekleştirilecek Özel Nitelikli Alım Heyeti programına dahil olmak isteyen firmalarımızın en geç 02 Ekim 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar web sitemiz üzerinden online  heyet ön başvuru formunu (https://www.ihkib.org.tr/tr/etkinlikler/heyet-basvuru-formu/k-386) doldurarak başvuru gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Güney Kore Özel Nitelikli Alım Heyeti programına katılmak isteyen firmaların listesi, G. Kore İthalatçılar Birliği (KOIMA)'ne iletilecek olup, B2B görüşmeler yabancı firma temsilcilerinin söz konusu Türk katılımcı listesi üzerinden yapacağı seçimler doğrultusunda gerçekleştirilecektir.
Tüm üyelerimizin bilgilerine sunulur.

İSTANBUL TEKSTİL VE KONFEKSİYON İHRACATÇI BİRLİKLERİ GENEL SEKRETERLİĞİ

İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB)
Hazır Giyim Fuarlar Şubesi

Not:Katılım ücretsiz olup görüşmeler zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bilgi İçin: Raziye Şahin, [email protected] Tel: 0212 454 03 71