TR
Search
ETKİNLİKLER

ABD Hazır Giyim Fiziksel Ticaret Heyeti

2011/1 Sayılı Pazar Araştırması ve Pazara Giriş Desteği Hakkındaki Tebliğ Kapsamında, 31 Mayıs – 3 Haziran 2022 tarihlerinde ABD’nin New York şehrinde Aktif Giyim imalatçı ve ihracatçı firmalarımıza yönelik ABD’li İthalatçı firmaları hedefleyen B2B görüşmeleri planlanmaktadır.


Ürün Kategorileri: Kadın – erkek spor giyim, aktif giyim, lounge wear, hoodies, t-shirt, jersey wear, tights , sweatshirt, sweater
 
Önemli Not: Heyet fiziki olarak New York’ta gerçekleştirilecektir. Katılım yapacak firmalar başvuru formları dikkate alınarak satın alma yetkilileri tarafından seçilecektir. Sektörel Ticaret Heyetine katılmak isteyen firmalarımızın link üzerinden heyet ön başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Heyete katılım her bir firma için azami 2 kişi ile sınırlı olup, Firma başına 1 kişinin katılım bedeli 2000 USD’dir. Aynı firmadan 2. Kişi gelmesi durumunda ek olarak 1500 USD ödeme alınacaktır.
 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
- 4 yıldızlı Otelde 3 Gece Konaklama (Kahvaltı dahil)
- Ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak bileti
- New York havaalanı transferi (Gidiş-Dönüş)
- Toplantı Salonu Kirası
-B2B danışmanlık Bedeli
 
Heyet Programı
 
- 31 MAYIS 2022
İstanbul’dan New York’a Gidiş 
 
- 1 HAZİRAN 2022
ABD Pazarı Bilgilendirme Sunumu
Garment District ve Pazar Ziyaretleri
 
-2 HAZİRAN 2022
10:00 – 18:00 -  İkili İş görüşmeleri
 
- 3 HAZİRAN 2022
İstanbul’a Dönüş (Varış 4 Haziran)

Son Başvuru Tarihi: 25 Nisan 2022
 
İrtibat: Kayhan Aktürk
Telefon: 0212 454 0339
Email:  [email protected]
Yer:  ABD / New York

 
 
• Heyete katılım her bir firma için azami 2 kişi ile sınırlı olup, katılım bedeli firma başı olarak alınacak olup ikinci kişilerin konaklama ve ucak biletleri için farklı fiyatlandırılacaktır.  
• Heyete katılımın kontenjanla sınırlı olması sebebiyle, başvuruların son güne bırakılmaması önem arz etmektedir. Ödemeler ön başvuruların incelenerek katılımı kesinleşen firmalardan daha sonra talep edilecektir. Katılım yapacak firmalar ABD’li yetkililer tarafından başvuru formları dikkate alınarak seçilecektir. 
• Heyete katılım, başvuru formlarının eksiksiz gönderilmesinin ardından, firmanın satın alma yetkilileri tarafından seçilmesini müteakip katılım bedelinin de ödenmesiyle kesinleşmektedir. 
• Katılım bedeli daha sonra ön başvuru yapan firmaya bildirilecek olup seçilen firmanın katılmaktan vazgeçmesi halinde herhangi bir cezai müeyyide uygulanmayacaktır. 
• ABD vize süreçlerinden dolayı ABD vizesi olmayanların heyete başvurusu kabul edilmemektedir.