KYIV FASHION

Kyiv Fashion

Ülke / Şehir: Ukrayna - Kiev

Ne Zaman: 30-01 Şubat 2019

Ücret: Nakliyesiz 270 EURO/m2

Devlet Desteği: 880 TL/m2(2018-2. Dönem Tutarıdır)

Nerede: 15 Brovarskoy Ave. UA-02002 Kyiv - Ukraine

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

Kyiv Fashion Ukrayna'nın en büyük ve prestijli uluslararası moda fuarıdır. 15 yıldır başarıyla düzenlenen fuar tüm moda profesyonelleri için önemli bir etkinlik olmasının yanı sıra Ukrayna pazarına girmek için eşsiz bir platform sağlar. Ayrıca hem ulusal hem de global düzeyde moda trendlerini gözlemlemek ve analiz etmek üzere fırsat yaratır.

Şubat ve Eylül aylarında olmak üzere yılda iki kez gerçekleştirilen Kyiv Fashion, 8.500 m2 ‘lik alanda tekstil endüstrisinin birçok pazar segmentini içine alacak şekilde bir dizi sergi alanından oluşmaktadır: Kadın ve Erkek Hazır Giyim, Çocuk Giyim, İç Giyim ve Mayo, Aksesuar, Deri ve Kürk

Başlıca katılımcılar ülkeler arasında Türkiye, Fransa, Çin, Letonya ve Polonya bulunmaktadır.

Kyiv Fashion’da gerçekleştirilen ‘Business Program’ fuarın ayrılmaz bir parçasıdır. Katılımcılara ve ziyaretçilere, iş geliştirmeye yönelik bakış açısı sunarken; en yeni bilgileri almak için fırsat sağlar.

Fuar kapsamında üretimden satışa, tasarımdan ticarete her konuda seminer ve konferanslar gerçekleştirilirken; farklı uzmanlıklara yönelik yarışmalar, eğitim programları ve sergiler düzenlenir.

Not:(4 Şubat Sourcing başlangıç)

Katılan Firmalar

-

Harita