TR
Search
ETKİNLİKLER

Interfilière & Salon International de la Lingerie/Curve

Ülke / Şehir: Fransa - Paris

Ne Zaman: 02.07.2023-04.07.2023

Ücret: Fiyatlar Açıklama Alanında.

Devlet Desteği: 9.191 TL/m2

Nerede: Porte de Versailles

Yılda Kaç Kez: 2 kez

Interfilière & Salon International de la Lingerie/Curve Avrupa’da düzenlenmeye başladığı 1963 yılından bugüne kadar sektördeki liderliğini hiç kaybetmemiş, iç giyim denilince dünyada akla gelen ilk fuardır.
 
Fuarda Erkek-Bayan iç çamaşırları, çoraplar, aktif giysiler, pijamalar, ev giysileri, plaj giysileri, mayolar ve iç giyim aksesuarları & yan sanayi ürünleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar yer almaktadır. 
 
Fuar müşterilerinin %75’in Uluslararası olduğu fuarda gelen alıcı profilinin sadece %25’nin Fransız’dır. Uluslararası alıcı oranının yüksekliği, bir başka ifade ile alıcıların başka ülkelerden fuarı görmeye gelmeleri gelen alıcıların alım niyetlerini de açıkça göstermektedir.
 
14.800 civarında ziyaretçinin katıldığı fuar da bölümler arasında geçiş kontrolü yapılmamaktadır. Ayrıca fuar alanına davetiyesiz girişe izin verilmemesine karşın geçen dönem 14.800 ziyaretçi fuarı ziyaret ettiği dikkate alındığında fuarın sektörün gelecek yıllarına ait trendlerin belirlendiği bir fuar olduğu gerçeği ortaya çıkmaktadır.
 
 
INTERFILIERE (EKİPMANLI STAND) :
- 502 € NAKLİYESİZ
- 542 € NAKLİYELİ 
 
SALON INTERNATIONAL DE LA LINGERIE/CURVE (CITY STAND) :
- 595 € NAKLİYESİZ 
- 635 € NAKLİYELİ  
 
 
Metrekare satış fiyatına kayıt ve köşe stant bedelleri dahil değildir. Her bir firmadan “Registration Fee (Kayıt Bedeli)” olarak 950 EUR toplam bedele ek olarak tahsil edilecektir. Fuar idaresi yerleşimleri belirlendikten sonra köşe standa yerleştirilen firmadan köşe başına 350 EUR ekstra tahsil edilecektir. Ayrıca minimum 9 m² stant ile katılım sağlanabilir.
 
 
Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:
 - Yer Kirası
 -  Stant bedeli 
 - Reklam, Tanıtım Hizmetleri
 - Fuar İdaresi Katılımcı Broşüründe Yer Alma
 - İstanbul’da Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma
 - Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık


KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU VE AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: BARIŞ ÇELİK - GÖKÇE MARAŞLI
TEL: 0212 454 03 34 / 0212 454 03 37
E-POSTA: [email protected] - [email protected] - [email protected]

 

2023 Katılımcı Markalar
BLACKSPADE, SHEIMA LINGERIE, DOREANSE, ENNA MODA, DARKZONE, BONJOUR MADAME, X INTIMA, ELSE, JOHN FRANK, DE JUMO, ÖZTAŞ, FIFTH SENSE LINGERIE, OĞUZHAN DAR, CLAROSS, MAGIC FORM

Harita