CPM MOSCOW

Ülke / Şehir: Rusya - Moskova

Ne Zaman: 01-04 Eylül 2020

Ücret: 575 € / m² (Nakliyeli-Özel Tasarım Stant)
499 €/m² + media®istration fee 700 € (Basic Stant) (8.1 ve 8.2 hall)

Devlet Desteği: 2309 TL 2020/1. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır. 2020/2. dönemi Ticaret Bakanlığı tarafından Fuardan önce açıklanacaktır.

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1300'ün üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir.Messe Dusseldorf Moskova ve Alman Igedo Company ortak organizasyonu ile gerçekleştirilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık olarak 23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkanı sağlanmaktadır.
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir. (Fransa,Rusya,Almanya ,İtalya vs.)

Fuar 4 ana segmentten oluşmaktadır:
 1)CPM Premium
 2)CPM Accessories
 3)CPM Body&Beach
 4)CPM Shop&Retail Solutions

Katılım bedeli:   575 € / m2 (Nakliyeli-Nakliyesiz)

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:

  -Yer Kirası
 -Ahşap Stant İnşaat ve Dekorasyonu
 -Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
 -Stant Temizliği
 -Fuar İdaresi Sitesi BrandBox’da Yer Alma
 -İstanbul’da Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma
 -Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık

2309 TL 2020/1. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır. 2020/2. dönemi Ticaret Bakanlığı tarafından Fuardan önce açıklanacaktır.

KREDİ KARTI İLE TAKSİTLİ ÖDEME İMKANI
KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: RAZİYE ŞAHİN / ONUR ÇABUKEL
TEL: +90 212 454 0371 / +90 212 454 0348
E-POSTA: [email protected][email protected] & [email protected]

 

Katılan Firmalar

LORA GARDEN, PHARDİ, ARMA BLACK, ARDA TEX, ÖZTAŞ-ELEGANT-FANCY- STONE, AY-SEL, BAGGİ, MEES, MİSS DALİDA, BİLCEE, BİSA, BZN SHİRT, LİSSMORE, BRACA MELISSA, MARCO ZANETTI, MARATON, PİER CARLİNO, LUXOR, CCS, NEWCOLOR, DARKWİN-DARKMEN, DEVA LE COLONEL, CORTİGİANO İN BOTTEGA, DONNA BACCONİ, LAGAZZIA / ECHOOMORFOS, EQMODA, GİOTELLİ, ESMERALDA, BOLERO EVELINE, FERRARO, RICARDO RICCO, EUORFASHION, GEMKO PLUS SİZE, RENZO RİNALDİ, FASHİON CONCEPT, MODESSAN GLR, GIAMOR, GUZELLA, FİLPUCCİ,BOSMENTİ, THERMOFORM,BONDY, DS DAMAT, HODREY, EXITLINE-SALVARE, JEANNE DARC, John Frank, PIENA, KAPRİS, İKOLL, LA CHERE, KENT, ESCAREL, MARİSİS, FİMKA, MAPATA MARENERO, MERKÜR, ALGORE, TONY BELLUCCİ&BOND BOND NON, ADİMO, İNFİNİTY, CARDUCCI, MODAQUEEN, ST MONDO, MONAMISE, LİWALİ, NFSEAMLESS, BARSS, WHİTNEY, RICARDO, FİBAK, AMATO, TONY MONTANA,

Harita