CPM MOSCOW

CPM MOSCOW

Ülke / Şehir: Rusya - Moskova

Ne Zaman: 03-06 Eylül 2019

Ücret: 575 EURO/m2(nakliyeli)(2019-1. Dönem Tutarıdır)

Devlet Desteği: 2608 TL/m2(2019-1. Dönem Tutarıdır)

Nerede: Expocentre Moskova Krasnopresenskaya nab. 14 123100 Moscow

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1.000'in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Alman Igedo Company tarafından Messe Düsseldorf ve Messe Dusseldorf Moskova desteğiyle organize edilen CPM, 13 yıl içerisinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın, erkek ve çocuk giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık olarak 21.500 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkânı sağlanmaktadır.
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir.

Sonuç raporları için tıklayınız.
Fuar 4 ana segmentten oluşmaktadır:
 1)CPM Premium
 2)CPM Accessories
 3)CPM Kids
 4)Mode Lingerie and Swim Moscow

KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: Raziye ŞAHİN – Onur ÇABUKEL
TEL: +90 212 454 0371 / +90 212 454 0348
E-POSTA: [email protected][email protected] & [email protected]

Katılan Firmalar

LASIEA, PHARDİ, ARON, ARDA,TEX, BOVONA, MEES, FIMKA, MISS DALIDA, BISA, NEXX CARNELLI, MARATON, SALVATINI, CLIMBER BY CUNO, DARKMEN, CARTIGIANO IN BOTTEGA, DOGO, DOSSO DOSSI, OF WHITE, LEFON, EQ MODA, ÖNCÜ, CMA COLLECTION SANDROM, GIOTELLI, ESMERALDA, EVELINE, POLENPOE, RICARDO RICCO, GEMKO GUZELLA, PIENA, KAPRIS, KARKENT, LA CHERE, PERSPECTIVE, SENSILINE, MARISIS ALGORE, ADİMO CERİMONİA, INFINITY, CARDUCCI, WHITNEY, PLATIN SHIRT SANSAR DERİ, BAUROTTI, SERIANNO, SMC BY SEMCO, NELLY&CO, CALORE, SETRE FASHIONFRIENDS, PANTAMO, GAUCHE, UTES, VIVENTO, UNV COLLECTİON, VELVETLINE VIGOSS, CIPO&BAXX, ZINGALRICHE

Harita