CPM MOSCOW

CPM MOSCOW

Ülke / Şehir: Rusya - Moskova

Ne Zaman: 04-07 Eylül 2018

Ücret: 600 EURO/m2(nakliyeli)(2018-1. Dönem Tutarıdır)

Devlet Desteği: 2113 TL/m2(2018-2. Dönem Tutarıdır)

Nerede: Expocentre Moskova Krasnopresenskaya nab. 14 123100 Moscow

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1.000'in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Alman Igedo Company tarafından Messe Düsseldorf ve Messe Dusseldorf Moskova desteğiyle organize edilen CPM, 13 yıl içerisinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın, erkek ve çocuk giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık olarak 21.200 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkânı sağlanmaktadır.
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir.
Fuar 4 ana segmentten oluşmaktadır:

  1. CPM Premium
  2. CPM Accessories
  3. CPM Kids
  4. Mode Lingerie and Swim Moscow?
Katılan Firmalar

MARKASI, LASIEA, JOYMISS, PHARDİ, ARON, ARDA-TEX, ARMINE, AYLIZ, AY-SEL, BOVONA, MEES, FIMKA, MISS DALIDA, BISA, MIRAMOR, BONIPELLE, SALVATINI, CLIMBER BY CUNO, FORMENTI, DARKMEN, CARTIGIANO IN BOTTEGA, DOSSO DOSSI, OF WHITE, NO SECRET, EQ MODA, ÖNCÜ - CMA COLLECTION, GIOVANE GENTILE, SANDROM, GIOTELLI, ERTU, GROSVENOR, ESMERALDA, EVELINE, POLENPOE, MİARTE, FAVORI, FIMORE, EUROFASHION, GEMKO, GUZELLA, ICON, ILGAZLI, JEANNE D'ARC, ALLURE, PIENA, KAPRIS, LA CHERE, PERSPECTIVE, SENSILINE, ZOLA, OXT AND FORT, ALGORE, CARDUCCI, CRAZY DAISY, EXPLOSION, KIKIRIKI, WHİTNEY, RICARDO, PLATIN SHIRT, POLE&POLE SAMSARA, BAUROTTI, SERIANNO, INFINITY - SMC BY SEMCO, NELLY&CO, CALORE, SETRE, FASHIONFRIENDS, DAWN LINE, PANTAMO, GAUCHE, TORNADO LEATHER FASHION, VELVETLINE, VERDA, WEMSEY, SERGIO BARONE, GREEN COUNTRY, CIPO&BAXX, ZINGALRICHE

Harita