CPM MOSCOW

Ülke / Şehir: Rusya - Moskova

Ne Zaman: 24-27 Şubat 2020

Ücret: 575 € / m² (Nakliyeli)
499 €/m² + media®istration fee 700 € (8.1 ve 8.2 hall)

Devlet Desteği: 2309 TL 2020-1. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır. 2020-1. dönemi Ticaret Bakanlığı tarafından fuardan önce açıklanacaktır.)

Nerede: Expocentre Moscow – Krasnopresnenskaya Nab. 14 – Moscow/Russia

Yılda Kaç Kez: 2 kez (Şubat/Eylül)

CPM, 1.000'in üzerinde uluslararası markanın katılımıyla Doğu Avrupa'nın önde gelen uluslararası moda fuarlarından biridir. Alman Igedo Company tarafından Messe Düsseldorf ve Messe Dusseldorf Moskova desteğiyle organize edilen CPM, zaman içinde Doğu Avrupa'nın en önemli moda platformu haline gelmiştir.

Yılda iki kez 45.000 m²'lik Expocentre alanında gerçekleşen CPM’de kadın ve erkek giyiminin yanı sıra triko, deri, kürk, aksesuar, ayakkabı, iç çamaşırı ve plaj giyimi alıcılara sunulmaktadır.

Yaklaşık olarak 23.000 ziyaretçiye ulaşan CPM yüksek pazar potansiyeli ile pek çok alıcının siparişlerini verdiği uluslararası bir ticaret merkezi olarak konumlanmaktadır. CPM'in geniş ve çeşitli segmentleri yoğun bir talep görürken, birçok uluslararası markayı da global moda dünyasına sunmaktadır.

CPM’de hem alıcılar hem de katılımcılar için 40’tan fazla defile, trend seminerleri, CPM Fashion Night, Rus Moda Perakende Forumu gibi bir dizi destekleyici etkinlik yapılmakta; ayrıca sayısız aktivite ile network oluşturma imkânı sağlanmaktadır.
Fuara her dönem birçok ülkeden milli katılım gerçekleştirilmektedir.

Fuar 3 ana segmentten oluşmaktadır:
 1)CPM Premium
 2)CPM Accessories
 3)Mode Lingerie and Swim Moscow

Katılım bedeli:   575 € / m2 (Nakliyeli)

Katılım Bedeline Dahil Hizmetler:

  -Yer Kirası
 -Stant İnşaat ve Dekorasyonu
 -Reklam, Tanıtım Hizmetleri, Dergi ve Billboard İlanları
 -Stant Temizliği
 -Fuar İdaresi Katılımcı Broşüründe Yer Alma
 -İstanbul’da Hazırlanan Katılımcı Kataloğunda Yer Alma
 -Devlet Teşviği ile ilgili Danışmanlık

2337 TL 2019/2. Dönem m² başına verilen destek miktarıdır. 2020/1. dönemi Ticaret Bakanlığı tarafından Fuardan önce açıklanacaktır.

KATILIM BAŞVURUSU ve AYRINTILI BİLGİ İÇİN:
İTKİB HAZIR GİYİM VE KONFEKSİYON FUARLAR ŞUBESİ
İRTİBAT: ÜNAL TÜRLÜDÜR – Onur ÇABUKEL
TEL: +90 212 454 0371 / +90 212 454 0348
E-POSTA: [email protected][email protected] & [email protected]

Katılan Firmalar

LASIEA, PHARDİ, ARON, ARDA,TEX, BOVONA, MEES, FIMKA, MISS DALIDA, BISA, NEXX CARNELLI, MARATON, SALVATINI, CLIMBER BY CUNO, DARKMEN, CARTIGIANO IN BOTTEGA, DOGO, DOSSO DOSSI, OF WHITE, LEFON, EQ MODA, ÖNCÜ, CMA COLLECTION SANDROM, GIOTELLI, ESMERALDA, EVELINE, POLENPOE, RICARDO RICCO, GEMKO GUZELLA, PIENA, KAPRIS, KARKENT, LA CHERE, PERSPECTIVE, SENSILINE, MARISIS ALGORE, ADİMO CERİMONİA, INFINITY, CARDUCCI, WHITNEY, PLATIN SHIRT SANSAR DERİ, BAUROTTI, SERIANNO, SMC BY SEMCO, NELLY&CO, CALORE, SETRE FASHIONFRIENDS, PANTAMO, GAUCHE, UTES, VIVENTO, UNV COLLECTİON, VELVETLINE VIGOSS, CIPO&BAXX, ZINGALRICHE

Harita