TR
Search
BİLGİ BANKASI

Türkiye-Pakistan İş Forumu Hk.

Bülten Tarihi: 04 Ağustos 2022

Sayın üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu'ndan (DEİK) alınan bir yazıda, Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş'un resmi ziyareti vesilesiyle, DEİK/Türkiye-Pakistan İş Konseyi tarafından, 12 Ağustos 2022 tarihinde İslamabad'da Pakistan Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FPCCI) iş birliğiyle her iki ülke bakanlarının onurlandırmalarıyla Türkiye-Pakistan İş Forumu'nun gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Bahse konu İş Forumu programı bilahare paylaşılacak olup katılmayı arzu eden üyelerimizin bağlantıda yer alan ön kayıt formunu 5 Ağustos 2022, Cuma gününe kadar doldurmaları ve katılım bedelini (DEİK Üyeleri için 685 USD; DEİK Üyesi olmayan firma temsilcileri için 855 USD) tamamlamaları gerekmektedir.

Pakistan'a ziyaret gerçekleştirecek olan Türk vatandaşları vizeye tabi olup, vize alma işlemlerinin katılımcılar tarafından yürütülmesi gerekmektedir. Online vize başvurusu için https://visa.nadra.gov.pk/ linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Başvurusunu gerçekleştiren üyelerimizin, akabinde işlemlerin hızlandırılması için DEİK/Türkiye-Asya Pasifik İş Konseyleri Direktörlüğüne bilgi vermesi gerekmektedir.

Detaylı Bilgi İçin:
Selma Bardakcı, DEİK/Türkiye-Asya Pasifik İş Konseyleri Koordinatörü
E-posta: [email protected]
Tel.: 0212 339 50 37