İHKİB

TR
Search

BİLGİ BANKASI

Türkiye-Rusya İş Konseyi 21.Ortak Toplantısı
Bülten Tarihi: 27 Temmuz 2021

Sayın Üyemiz,

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulundan (DEİK) alınan bir yazıda, Türkiye-Rusya Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) Eş Başkanı T.C. Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un KEK 17. Dönem Toplantısı vesilesiyle yapacağı Rusya ziyareti kapsamında, 30 Temmuz 2021 Cuma günü Moskova'da DEİK/Türkiye-Rusya İş Konseyi 21.Ortak Toplantısının düzenlenmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Yazıda devamla Sayın Ticaret Bakanımız ve Rusya Federasyonu Başbakan Yardımcısı Sayın Aleksandr Novak'ın teşrifleri ile gerçekleştirilecek etkinliğe katılmayı arzu eden firma ve kurum temsilcilerinin DEİK ile irtibata geçmeleri beklenmektedir.

Detaylı bilgi için:
Tuğba Bal Bahar, DEİK/Türkiye-Avrasya İş Konseyleri Koordinatörü
E-posta: [email protected]
Tel: +90 212 339 5055

Katılım Koşulları:
Uçak biletleri, konaklama ve Moskova'da şehir içi ulaşım katılımcılar tarafından münferiden temin edilecek olup, toplantının gerçekleştirileceği yer ve program bilgisi katılımcılarımıza bilahare iletilecektir.
• Rusya'ya seyahat edecek hususi ve umuma mahsus pasaport hamilleri vizeye tabidir. Ülkeye seyahatlerde uçuştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu PCR testi (kare kodlu) yazıcı çıktısının ibraz edilmesi zorunludur. Test raporunun İngilizce veya Rusça düzenlenmiş olması gerekmektedir.