İHKİB DUYURULAR

Türkiye & Makedonya - Karadağ-Kosova İş Forumu
Türkiye & Makedonya - Karadağ-Kosova İş Forumu

Ankara’da yerleşik Makedonya, Karadağve Kosova Büyükelçilikleri ve TİM işbirliğiyle,13 Ekim 2017 Cuma günü, 14.00 – 17.00 saatleri arasında, TİM Ankara Temsilciliğinde,“Türkiye & Makedonya, Karadağve Kosovaİş Forumu”organizasyonu gerçekleştirilecektir.

 

İlgili etkinlikte; Makedonya, Karadağ, Kosova Ankara Büyükelçileri tarafından ilgili ülkelerin ticari fırsatları, potansiyel sektörler, yatırım ve iş birliği olanakları üzerine sunumlar gerçekleştirilecek olup, Makedonya, Karadağ, Kosova ile mevcut veya ileriye dönük ticari faaliyetleri olan firmalarımızın soru/görüşve değerlendirmeleri ilgili ülkelerin yetkilileri ile paylaşılacaktır.

 

Makedonya, Karadağve Kosova ülkeleri ile yeni işve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenecek bahse konu etkinliğe ilgi duyan ve bilgi almak isteyen firmaların katılmalarında fayda görülmekte olup özellikle; Turizm, Tarım, Enerji, Endüstriyel Sanayi, Ahşap, Mobilya ve Tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve/veya ihraç eden ya da ilgili sektörlerde yatırım yapmayı düşünen firmaların katılımları beklenmektedir.

 

Bu çerçevede, ücretsiz olan etkinliğe katılmak isteyen firmalarımız https://goo.gl/TREhaqlinkindeki online başvuru formunu en geç 12 Ekim 2017 Perşembe günü saat 16.00’a kadardoldurulması gerekmektedir.

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

 

EK: Programın Detayları veMakedonya, Karadağ, KosovaAnkara Büyükelçiliği Katılımcı Listesi (1 Sayfa) indirmek için tıklayınız.